pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Jam Jest Bogo-Człowiek
Jam Jest Bogo-Człowiek 23.91 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Rozmowy z Ukochanym Mistrzem. Księga
Rozmowy z Ukochanym Mistrzem. Księga 5... 42.76 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Medytacje nad Jam jest. Księga
Medytacje nad Jam jest. Księga III 42.76 zł pozycja dostępna!
książka:

Żyj Swoją Boskością

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Wiatr
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 238 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788393944057
ISBN: 978-83-9394-405-7
Data: 2016-04-06
pozycja niedostępna

Żyj Swoją Boskością - Adamus Saint-Germain - opis książki:

Dzięki informacjom uzyskanym za pośrednictwem Geoffrey a i Lindy Hoppe, Mistrz Adamus Saint Germain, po niezwykle błyskotliwej i mądrej książce Mistrzowie Nowej Energii powraca w kolejnych przekazach, przynosząc pełne inspiracji i wzmocnienia słowa, na nasze niezwykle intensywne i niosące wiele wyzwań czasy
Autor dzieli się swoją wiedzą o nowej świadomości i nowej energii, a także przypomina, że prawdziwa natura tworzenia swoich doświadczeń, dokonywania zmian i poruszania energii jest bardzo prostym zjawiskiem fizycznym. Adamus po raz kolejny wciela się w niezwykłego przyjaciela, który pomaga w przejściu od dualności i życia w starej energii, do funkcjonowania w nowej energii, która jest ekspansywna, pełna radości i spełnienia.

Kiedy będziesz czytał słowa Adamusa, wyobraź sobie siebie, siedzącego na spotkaniu i czującego te same energie, co oryginalna grupa. Wyobraź sobie Adamusa, przechadzającego się po pomieszczeniu, rysującego na sztalugach, celowo szturchającego czy prowokującego słuchaczy do sprawdzenia swoich starych zachowań i systemów przekonań, aby mogli poszerzać swoją świadomość o nowe terytoria. Wyobraź sobie, że Adamus mówi bezpośrednio do ciebie, ponieważ jeśli ta książka jest w twoich rękach, on rzeczywiście będzie mówił bezpośrednio do ciebie.

Proces przekazywania informacji od nie-fizycznej istoty przez ludzki kanał nazywany jest channnelingiem. Kiedy Geoffrey i Linda przekazują słowa Adamusa, dokonują energetycznego połączenia z nim i następnie rozpoczynają pobieranie informacji. To wydarza się bardziej w formie "pakietów energetycznych" (ang. energy packets), niż poprzez faktyczne słowa. Następnie Geoffrey przekłada te pakiety na słowa i relacjonuje je publiczności. W trakcie channelingu stara się przekazać pełne spectrum uczuć, wrażeń i ekspresji Adamusa, który zawsze utrzymuje swoją silną obecność w sali, podczas całego spotkania.

Książka „Żyj Swoją Boskością” - oprawa miękka - Wydawnictwo Biały Wiatr.

Książka posiada 238 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Żyj Swoją Boskością"
Adamus Saint-Germain - autor m.in.: