pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Poza czasem

Autor książki:

Adamus Saint-Germain

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Wiatr
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 234 s.
EAN: 9788366816138
ISBN: 978-83-6681-613-8
Data: 2022-09-22
41.99  59.00  17.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Podróże w czasie. Światy równoległe. Fizyka kwantowa. Kto z nas choć raz w życiu nie pragnął powrócić do przeszłości, żeby naprawić lub zmienić jakieś zachowanie czy sytuację, albo udać się w przyszłość, żeby sprawdzić, jak potoczy się dana sprawa czy relacja

W tej pasjonującej książce, podczas rejsu po Nilu w Egipcie, Adamus (oraz zaproszeni przez niego goście Kuthumi Lal Singh, Kemmet Merlin oraz Saint Germain) zabierają nas w niezwykłą wewnętrzną podróż, w której tłumaczą naturę czasu i pokazują, że podróże w czasie są tak naprawdę możliwe, a wielowymiarowość jest naszą prawdziwą naturą.

W istocie, będąc ugruntowani w swojej świadomości JA JESTEM wykraczamy poza czas i paradoksalnie stajemy się prawdziwymi podróżnikami w czasie i przestrzeni.

Niemal wszystko w ciągu dnia obraca się wokół czasu. Nie zostaje go zbyt wiele na prawdziwe doświadczanie, ponieważ siła jego przyciągania wsysa was do kolejnego zaplanowanego działania. Na swój sposób to jest piękne, ponieważ wszystko jest w jakimś sensie poukładane i ma swoją strukturę. Nie musicie wiele czuć. Dużo myślicie, ale nie musicie czuć, ponieważ nie macie na to czasu. Macie kolejne spotkanie, kolejną wizytę, następną rzecz do zrobienia. () Jednak będziemy musieli przełamać ten nawyk. Wydostać się z tego uzależnienia, wyjść poza tę siłę przyciągania. Żeby naprawdę zrozumieć i doświadczyć wielowymiarowej natury prawdziwego JA, musimy wyjść poza czas, ponieważ nie znajdziecie go w czasie. Prawdziwe JA nie przebywa w czasie

Adamus Saint-Germain

Książka "Poza czasem" - Adamus Saint-Germain - oprawa miękka - Wydawnictwo Biały Wiatr. Książka posiada 234 stron i została wydana w 2022 r. Cena 41.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]