pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Życie z kartonu
Tytuł książki:

Życie z kartonu

Autor książki:

Anna Laszczka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381472180
ISBN: 978-83-8147-218-0
Data: 2018-12-03
23.98  31.99  8.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Przewrotne opowiadania o tym, że największą niespodzianką w życiu jest samo życie.

Wędkarz, którego nad brzegiem rzeki dopada grupa urzędników. Dwóch samobójców pojawiających się w tej samej chwili na jedynym w okolicy moście. Kobieta, dla której prawdziwym sensem życia jest karmienie gołębi. I pewien zupełnie nietypowy wampir...

To tylko niektórzy bohaterowie opowiadań Anny Laszczki. W tomie "Życie z kartonu" mieszają się najrozmaitsze style, światy i czasy. Zupełnie fantastyczne historie przeplatają się z tymi, które znamy z własnego otoczenia i pierwszych stron gazet, a to, co na początku wydaje się śmieszne, za chwilę okazuje się wyjątkowo ponure. Niczego nie można być pewnym, oprócz jednego: te opowieści z pewnością was zaskoczą.

- O, mentolowe, chętnie, zwłaszcza że to będzie ostatni papieros w moim życiu - podtrzymywał rozmowę pierwszy nieznajomy.

- Co za zbieg okoliczności. Wie pan, ja też palę właśnie ostatniego.

- Rzuca pan?
- Ależ skąd! W życiu bym nie rzucił! Lubię palić, ale wie pan, dzisiejszej nocy postanowiłem popełnić samobójstwo - kontynuował gawędziarskim tonem drugi z przybyłych, spokojnie wypuszczając nosem smugi dymu.

- To niesłychanie zabawne, co pan mówi. Przyszedłem tu z tego samego powodu.

- Fakt, rzeczywiście niesamowite! Akurat dziś! To po przemyśleniu czy spontanicznie? Jeśli oczywiście wolno zapytać.

- Po przemyśleniu, w tak ważnej sprawie to chyba naturalne! - zauważył drugi, choć w jego głosie dało się słyszeć delikatną nutę oburzenia.

- Racja, choć niektórzy podchodzą do tego bardzo emocjonalnie i robią to pod wpływem chwili. A jakie metody brał pan pod uwagę? Jeśli wolno zapytać. Bo ja długo wahałem się między skokiem z mostu a trucizną lub jakimś medykamentem."

Książka "Życie z kartonu" - Anna Laszczka - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2018 r. Cena 23.98 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Odzyskane dzieciństwo - okładka książki

Odzyskane dzieciństwo

Zuzanna Arczyńska