pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Życie w przestrzeni serca (+ CD)
Tytuł książki:

Życie w przestrzeni serca (+ CD)

Autor książki:

Drunvalo Melchizedek

Dane szczegółowe:
Wydawca: CENTRUM
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 174 s.
Wymiar: 133x204 mm
EAN: 9788360280263
ISBN: 978-83-6028-026-3
Data: 2009-03-03
33.27  49.00  15.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W swojej najnowszej książce „Życie w przestrzeni serca – jak wkroczyć do świętej przestrzeni serca” Drunvalo Melchizedek podaje dokładny przepis na wstąpienie do miejsca, w którym połączeni jesteśmy ze wszystkim co istnieje, miejsca w którym istnieje prawdziwa Miłość i kontakt z naszym stwórcą. Drunvalo na wielu przykładach udowadnia jak istotne jest życie wychodzące z tego niewielkiego, świętego miejsca w naszym sercu. Kontakt z naszą najgłębszą istotą, naszymi uczuciami jest bowiem absolutnie konieczny na naszej drodze rozwoju. Drunvalo w dwóch rozdziałach odnosi się do wiedzy zawartej w tomach „Pradawnej tajemnicy Kwiatu Życia” oraz omawia wzajemne powiązania między sercem a Mer-Ka-Ba. Książka zawiera płytę z „Medytacją świętej przestrzeni serca”, na której znajdują się mówione wskazówki prowadzące do ustanowienia kontaktu z tą małą przestrzenią leżącą w naszym sercu. Wskazówki mówione są w j. angielskim oraz polskim.
"Dawno temu my ludzie używaliśmy form komunikacji i odczuwania, które nie angażowały mózgu do tego procesu; bardziej pochodziły one ze świętego miejsca w naszym sercu.
Jaką wartość miałoby odnalezienie tego miejsca na nowo, w świecie, w którym największą religią jest nauka i logika umysłu? Czy znany jest mi świat, w którym emocje i uczucie są obywatelami drugiej klasy? Owszem. Jednakże moi nauczyciele poprosili mnie, abym przypomniał ci kim naprawdę jesteś. Jesteś czymś więcej niż ludzką istotą, czymś o wiele większym. W twoim sercu znajduje się bowiem miejsce, święte miejsce, w którym świat może dosłownie zostać przemieniony w procesie świadomego współtworzenia. Jeżeli na to pozwolisz pokażę ci to, co zostało pokazane mnie." Drunvalo Melchizedek

Książka "Życie w przestrzeni serca (+ CD)" - Drunvalo Melchizedek - oprawa miękka - Wydawnictwo CENTRUM. Książka posiada 174 stron i została wydana w 2006 r. Cena 33.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Drunvalo Melchizedek - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Świetlisty Wąż - okładka książki
Świetlisty Wąż Drunvalo Melchizedek
Inżynieria wnętrza. Z joginem po - okładka książki
Inżynieria wnętrza. Z joginem po radość życia Jaggi Sadhguru, Jerzy Bokłażec
Produkty podobne:
Świetlisty Wąż - okładka książki
Świetlisty Wąż Drunvalo Melchizedek
Joga Królewska - okładka książki
Joga Królewska William Walker Atkinson
Życie jest tajemnicą - okładka książki
Życie jest tajemnicą Zdzisława Krystyna Dębska
Miłość ponad wszystko - okładka książki
Miłość ponad wszystko Małgorzata Król
Ptaki. Prawdziwi mistrzowie ziemi - okładka książki
Ptaki. Prawdziwi mistrzowie ziemi Grzegorz Kaźmierczak