pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Powrót do miłości. Refleksje nad Zasadami Kursu Cudów
Tytuł książki:

Powrót do miłości. Refleksje nad Zasadami Kursu Cudów

Autor książki:

Marianne Williamson

Dane szczegółowe:
Wydawca: CENTRUM
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788360280300
ISBN: 978-83-6028-030-0
Data: 2016-10-19
27.76  39.00  11.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Powrót do miłości. Refleksje nad Zasadami Kursu Cudów - Marianne Williamson - opis książki:

"To nieprawda, że nasz najgłębszy lęk dotyczy tego, iż nie jesteśmy wystarczająco dobrzy. Najbardziej boimy się własnej Siły, która wykracza poza nasze najśmielsze wyobrażenia. Największy lęk budzi w nas nasze Światło, nie ciemność", pisze autorka w tej książce.

Dzieło to jest osobistym komentarzem do Kursu Cudów, który jest jedynym w swoim rodzaju podręcznikiem treningu umysłu na drodze rozwoju osobistego. Każdy może stać się osobą czyniącą Cuda, które w najgłębszym znaczeniu są po prostu skutkiem naszego przebaczenia sobie samym i innym. Stajemy się czyniącymi Cuda akceptując Boga i jego pełną Miłości Obecność w naszym życiu. Tylko Ona potrafi uzdrowić każde cierpienie, czy poczucie braku w zakresie związków uczuciowych, kariery zawodowej, czy naszego zdrowia. Miłość jest kluczem do osiągnięcia wewnętrznego spokoju oraz przemiany wewnętrznej.

Książka ta jest rozpisanymi na strony wyrazami uznania dla człowieka, jego nieograniczonej zdolności do kochania, dawania, posiadania wszystkiego, co przyczynia się do wzbogacenia naszego życia. Jest również przewodnikiem po ścieżce poszukiwania sensu, który gubimy w codziennej gonitwie za rzeczami i sprawami, które "nie mogą odwzajemnić naszej miłości". Prosząc o Cud pragniemy w rzeczywistości powrócić do stanu Miłości. Pragniemy zmiany, która zachodzi w nas samych, czyniąc z nas ludzi bardziej szczęśliwych, ugruntowanych i otwartych.

Książka „Powrót do miłości. Refleksje nad Zasadami Kursu Cudów” - oprawa miękka - Wydawnictwo CENTRUM. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2016 r. Cena 27.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Powrót do miłości. Refleksje nad Zasadami Kursu Cudów"
Marianne Williamson - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Kurs cudów. Tom 1-3 - okładka książki
Kurs cudów. Tom 1-3 Helen Schucman
Produkty podobne:
Bóg. Największe oszustwo ziemi - okładka książki
Bóg. Największe oszustwo ziemi Grzegorz Kaźnierczak