pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Życie szczęśliwe. Tom 1. Saga Pokolenie końca świata
Tytuł książki:

Życie szczęśliwe. Tom 1. Saga Pokolenie końca świata

Autor książki:

Katarzyna Błeszyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788380318694
ISBN: 978-83-8031-869-4
Data: 2019-03-13
28.13  34.90  6.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Życie szczęśliwe. Tom 1. Saga Pokolenie końca świata - opis książki:

Seria "Pokolenie końca świata" to przejmujący portret pokolenia, wchodzącego w dorosłość u progu nowego tysiąclecia. Świat nadal trwa, a jego obrazem są ludzie opisani w misternie skonstruowanych historiach, będących słodko gorzką esencją życia w nowym tysiącleciu.

Bohaterowie - mieszkańcy Warszawy, uzależnieni od sukcesu i komfortu. Złaknieni bliskości - rozpaczliwie przed nią uciekają, uwikłani w sieć nieprawdopodobnych wydarzeń - stają na krawędzi, przekraczają granice i przewartościowują swoje życie na nowo.

W treści wiele odniesień gatunkowych, inspiracja groteską i czarnym kryminałem z tragifarsą w tle.

Wyobraźnia autorki jest wspaniała i magnetyzująca! Ukazuje zaburzone wartości w sposób wyważony i obiektywny. Klasyczna budowa powieści, z prologiem i intrygą zarysowaną już w pierwszych rozdziałach, wciąga w bieg wydarzeń przedstawionych wielowymiarowo, podobnie jak sylwetki bohaterów.

Od dziecka słyszałam, że w roku 2000 świat się skończy. Tymczasem świat trwał i bardzo się zmienił. W latach 90-tych nastała nowa Polska i dała nam nowe możliwości, ale też nowe pokusy. Wchodząc w dorosłość w nowym tysiącleciu, jako pokolenie myśleliśmy głównie o sobie. Jesteśmy pokoleniem końca świata! Wiecznie nienasyconych egoistów. Katarzyna Błeszyńska

Książka "Życie szczęśliwe. Tom 1. Saga Pokolenie końca świata" - Katarzyna Błeszyńska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]