pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Życie pozagrobowe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 133 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378643746
ISBN: 978-83-7864-374-6
Data: 2018-10-31
16.40  19.90  3.5 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Myśl o śmierci zawsze wywołuje lęk. Boimy się cierpienia i tego, co nas czeka „po drugiej stronie”. Oto książka, która w sposób jasny, zwięzły i zrozumiały przedstawia nauczanie Kościoła o rzeczach ostatecznych. Rozważania opierają się na Piśmie Świętym, autorytecie soborów i papieży oraz świadectwie świętych i doktorów Kościoła. Mimo iż została napisana na długo przed soborem i wydana po raz pierwszy w 1944 r., nie straciła na aktualności. Jak pisze jej autor — lektura ma bowiem „pouczyć tych, którzy pragną światła” i „przysporzyć pociechy tym, którzy tęsknią za najbliższymi, którzy już odeszli”.

Autor niniejszej pracy Sługa Boży ks. Aleksander Żychliński (1889—1945) był nie tylko wybitnym polskim teologiem, wykładowcą i wychowawcą przyszłych księży, ale i prekursorem, jeśli chodzi o pracę wśród osób świeckich. Bardzo mu zależało, by prawdy wiary zostały przełożone na język zrozumiały dla wszystkich. Pragnął dzielić się z innymi tym, czym żył i co uważał za najcenniejsze. Zmarł w opinii świętości w wieku 56 lat jako niezwykle pracowity i doświadczony wieloma cierpieniami kapłan.

Książka "Życie pozagrobowe " - ks. Aleksander Żychliński - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 133 stron i została wydana w 2018 r. Cena 16.40 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
ks. Aleksander Żychliński - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Rachunek sumienia i spowiedź dorosłych - okładka książki

Rachunek sumienia i spowiedź dorosłych

John P. Maguire, William B. Faherty SJ
Spoczynek w Duchu Świętym - okładka książki

Spoczynek w Duchu Świętym

o. Antonello Cadeddu
Akita. Objawienia i przesłania - okładka książki

Akita. Objawienia i przesłania

Tomasz P. Terlikowski
Produkty podobne:
Spotkania z duszami czyśćcowymi - okładka książki

Spotkania z duszami czyśćcowymi

Brat Francesco Simonetti