pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Życie po śmierci

Autor książki:

Jeffrey Long, Paul Perry

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788378644309
ISBN: 978-83-7864-430-9
Data: 2018-10-31
Obniżka ceny! 17.03  29.90  12.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Świadectwa ludzi, którzy wrócili

Kiedy w 1998 roku powstała strona internetowa założonej przez lekarza onkologa, dr. Jeffreya Longa, Fundacji Badań nad Doświadczeniem Śmierci, nikt nie spodziewał się, jakim sukcesem okaże się to przedsięwzięcie. Bardzo szybko Fundacja zyskała ogromną popularność i na zawsze odmieniła życie jej twórcy. Przez ten czas ponad cztery tysiące ludzi podzieliło się swoimi relacjami z doświadczenia śmierci. Przy tej ilości materiału do analizy, niniejsza książka jest najobszerniejszym studium nad zjawiskiem doświadczenia śmierci, jakie kiedykolwiek powstało.

Książka przedstawia świadectwa życia po śmierci i spotkania z Bogiem oraz niezwykłe wnioski płynące z tych nowatorskich i pionierskich badań. Praktycznie nie istnieją wcześniejsze studia zgłębiające temat, który został tu przedstawiony.

Zdałam sobie sprawę, że moje „Ja jestem” tym, kim rzeczywiście jestem, zawsze byłam i zawsze będę. Cóż za szczęście! Mogłam zdecydować, czy spocząć w tej prawdzie i zostać „po drugiej stronie” czy w dalszym ciągu „grać” w bycie wymyśloną osobą. Kiedy to sobie uświadomiłam, w myślach „odwróciłam się” i zobaczyłam światło, które było jaśniejsze niż milion słońc, a które jednak nie raziło moich oczu. Światło to promieniało wszechogarniającą i bezwarunkową miłością, „wyczuwałam”, że jest obdarzone zdolnością do odczuwania i że ma „obecność” - jakby było Bogiem.

Fragment książki

Książka "Życie po śmierci " - Jeffrey Long, Paul Perry - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2018 r. Cena 17.03 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jeffrey Long, Paul Perry - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Opowieści pielgrzyma - okładka książki
Opowieści pielgrzyma praca zbiorowa