pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Życie miłością pisane

Autor książki:

Krystyna Krzemień

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381594042
ISBN: 978-83-8159-404-2
Data: 2021-02-02
Cena wydawcy: 33.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Krystyna J. Krzemień to przedstawicielka średniego pokolenia, która kieruje się hasłem ?Otwórz serce?. Jest znaną felietonistką, badaczką problemów społecznych oraz przemian cywilizacyjnych, których jesteśmy ostatnio świadkami. Napisała wiele tekstów lekkich, gazetowych i kilka poważniejszych, przetłumaczonych na język angielski, chętnie czytanych przez Skandynawów.

Autorka pisze w tej książce: "(?) każdy mężczyzna tak naprawdę nie samą kobietę kocha, lecz kocha swój stan, w jakim przy niej się znajduje. Więc wiedzcie, że prawdziwa kobieta nie musi być najładniejsza, najinteligentniejsza i odnosząca sukcesy w życiu zawodowym. Prawdziwa kobieta powinna umieć obdarowywać go uczuciem, a nie mądrością, pięknem, ciałem, sukcesami. Kobieta, która uświadomi mężczyźnie jego męskość i będzie go doceniać, zawsze będzie kochana. (?) Gdy uda się Wam wytworzyć taki stan, to będzie on przyciągał Twojego mężczyznę jak magnes!" Przedstawia wzloty i upadki, problemy, dylematy z życia codziennego, konflikty partnerskie w małżeństwie i nie tylko. Pisze o życiu poczętym, przeciwstawia się najpopularniejszej w ostatnich latach wizji świata. Jest miłośniczką numerologii i wizjonerstwa, które pozwalają jej zwrócić uwagę na pozornie odległe niebezpieczeństwa zagrażające dzisiejszemu światu.

Książka "Życie miłością pisane" - Krystyna Krzemień - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2021 r.