pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sekretny język Tarota

Autor książki:

Laura Tuan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 205x145 mm
EAN: 9788381715126
ISBN: 978-83-8171-512-6
Data: 2021-05-11
46.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jak czytać karty Tarota - poznaj uniwersalne wróżby i tajemne symbole

Wielu ludzi jest bardzo zdezorientowanych i zagubionych we współczesnym świecie. Mają też problem z wyznaczaniem życiowych celów i zrozumieniem własnych emocji, co znacznie utrudnia zarówno życie osobiste, jak i zawodowe. Stan ten pogłębiła dodatkowo epidemia koronawirusa. Nic więc dziwnego, że z coraz większą niecierpliwością poszukujemy odpowiedzi na pytania o bliższą i dalszą przyszłość, staramy się znaleźć sposób na uporządkowanie relacji z ważnymi dla siebie ludźmi czy zastanawiamy się nad wyborem właściwej drogi życiowej. Okazuje się, że w tej sytuacji niezwykle pomocne mogą być astropsychologia i Tarot, które są skutecznymi narzędziami do poznania siebie i otaczającego świata. Dzięki lekturze tej książki dowiesz się, jak czytać karty Tarota i interpretować symbole zawarte w Wielkich i Małych Arkanach, by otrzymać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Otrzymasz cenne porady dotyczące tasowania talii, przygotowania miejsca pracy z kartami i zasad konsultacji. Poznasz też gry wróżbiarskie, dzięki którym nabierzesz wprawy we wróżeniu z kart Tarota. Zdobytą w ten sposób wiedzę będziesz mógł wykorzystać do poprawy jakości swojego życia lub też udoskonalenia warsztatu profesjonalnego wróżbity.

Astropsychologia i Tarot udzielą Ci odpowiedzi na pytanie, jak poznać przyszłość

Tarot jest znaną od wieków talią kart do gry, złożoną z siedemdziesięciu ośmiu Arkanów: dwadzieścia dwa z nich składają się na tak zwane Wielkie Arkana, a pięćdziesiąt sześć na Małe Arkana. Każda z kart zawiera alegoryczne symbole, które skrywają tajemne przesłania. Wróżby interpretujące poszczególne symbole pozwalają przekroczyć ograniczenia ludzkiego umysłu, obudzić intuicję i poznać zdawałoby się nieodgadnioną przyszłość. Tarot przemawia do nas językiem pierwotnych archetypów, w których zapisane zostały uniwersalne losy, odwieczne prawdy, niezmienne wzory zachowań i pradawne źródła emocji. Dlatego wróżenie przy pomocy tych kart przypomina podróż w głąb siebie w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie - jak poznać przyszłość.

Naucz się interpretacji i rozkładów Tarota

Jak czytać karty Tarota, by wróżby chciały odsłonić przed nami swoje sekrety? Potrzebne są cierpliwość, pokora i wrażliwość na znaczenia poszczególnych symboli. Nieodzowna jest również wiedza. Tej w wyczerpujący sposób dostarcza niniejsza książka, będąca wartościową lekturą dla wszystkich miłośników Tarota i astropsychologii. Autorka nie tylko szczegółowo charakteryzuje symbole zawarte w poszczególnych kartach, ale też odsłania kulisy warsztatu osoby zajmującej się wróżeniem. Wyjaśnia, jak działa rozłożona talia i jaką rolę pełni wróżbita. Jednocześnie podpowiada, jak powinna przebiegać konsultacja i dlaczego pozycja kart w różnych rozkładach Tarota ma tak olbrzymie znaczenie. Dzięki temu łatwiej będzie można opanować trudną sztukę wróżenia z kart Tarota, poznając jej najdrobniejsze szczegóły.

Gry z kartami Tarota, które wesprą Twoje wróżby

Ważną część książki stanowią gry z kartami Tarota. W okrąg, trójkąt, wszystkie karty ułożone w jednym rzędzie lub kilku... Istnieją dziesiątki rozkładów Tarota i drugie tyle gier, w których bierze udział określona liczba Arkanów. Najpopularniejsze z nich znajdziesz w niniejszej publikacji. Ponieważ zostały one wyjaśnione w bardzo przystępny sposób, bez trudu skorzysta z nich nawet początkujący adept Tarota. Jednak każdy wróżbita z biegiem czasu i tak wypracowuje własny sposób, jak czytać karty Tarota. Wystarczy im tylko poświęcić czas i uwagę, by przemówiły pełnym głosem, odpowiadając na wszystkie zadawane przez nas pytania.

Tarot - jak poznać przyszłość i zrozumieć teraźniejszość

Książka "Sekretny język Tarota" - Laura Tuan - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2021 r. Cena 46.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.