pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Żyć w Duchu Świętym. Rekolekcje charyzmatyczne

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374828222
ISBN: 978-83-7482-822-2
Data: 2017-07-15
17.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Myśląc o Duchu Świętym, często odsuwamy go na margines, bo bliższy jest nam Bóg Ojciec, a najbliższy - Jezus.

Duch Święty pojawia się co prawda podczas bierzmowania, w katechezie, w jakiejś modlitwie, ale zawsze z boku, jakby mniej ważny.

Tymczasem On jest obok Ciebie: działa w Twoim sercu, napełnia je odwagą i siłą do walki, podnosi Cię, uzdrawia Twoje rany.

Rekolekcje zebrane w tej książce to rodzaj wprowadzenia do życia w Duchu Świętym, doświadczania obecności żywego Boga.

Może ono służyć zarówno początkującym, jak i zaawansowanym na charyzmatycznej drodze. Zarówno tym, którzy jeszcze nie doświadczyli czy raczej nie uświadomili sobie mocy Ducha, jak i dla posługujących w grupach modlitewnych.

Wszystkie wskazówki, sugestie i wezwania, które znalazły się w tych rekolekcjach, przeniknięte są siłą świadectwa osobistego świadectwa autora, jak również świadectwa osób, z którymi się zetknął w trakcie swojej posługi.

Ksiądz Michał korzysta przy tym znakomicie ze wspaniałego daru opowiadania, którym obficie obdarzył go Pan.

Przywołuje przykłady niesamowitego działania Ducha Świętego w postaci nawróceń, uzdrowień, uwolnień od działania złych duchów i wielu innych.

Odwołując się do swego doświadczenia jako egzorcysty, przestrzega też przed zagrożeniami duchowymi, które niesie ze sobą wiele nurtów współczesnej kultury.

Nade wszystko jednak pokazuje, jak wygląda życie przeniknięte miłością i wiarą w naszego Pana i Ożywiciela.

Dzięki słowom ks. Michała Olszewskiego przeżyjesz na nowo swoją własną Pięćdziesiątnicę. Przekonasz się, że Duch Święty będzie działać niesamowite rzeczy także w Twoim życiu.

Ks. Michał Olszewski SCJ - znany i ceniony rekolekcjonista, związany z Odnową w Duchu Świętym, egzorcysta diecezji kieleckiej, prowadzi popularnego bloga z komentarzami liturgicznymi na każdy dzień (http: slowopana.com/).

Żyć w Duchu Świętym to doświadczać Jego obecności dzięki widzialnym znakom, które On czyni. Bo tak jak dwa tysiące lat temu, tak i dzisiaj na całym świecie głosi się Ewangelię o królestwie Bożym. Także dziś ludzie są uzdrawiani z chorób, na które medycyna nie ma odpowiedzi. Również w naszych czasach grzechy są odpuszczane. Jezus rozprawia się ze złem, które poniewiera człowieka. Widziałem ludzi, którzy wstawali z wózków, odrzucali kule, wychodzili z depresji, choć najlepsi psychiatrzy nie potrafili pomóc. Trzymałem na rękach osoby, z których wychodziły złe duchy. Takich rzeczy dokonuje Jezus mocą Ducha Świętego właśnie dzisiaj, codziennie, dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Fragment książki

Książka "Żyć w Duchu Świętym. Rekolekcje charyzmatyczne" - ks. Michał Olszewski SCJ - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2017 r. Cena 17.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.