pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zrolowany wrześniowy Vogue

Autor książki:

Jarek Skurzyński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Korporacja HA!ART
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 136 s.
Wymiar: 125x200 mm
EAN: 9788366571006
ISBN: 978-83-66571-00-6
Data: 2020-04-15
27.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Dużo seksu, mało stosunków. Rzecz dzieje się w Polsce i Anglii – tu i teraz.

Bohater wyznaje zasadę, że miłość to więzienie, a poszukiwanie tego jedynego to bzdury natchnione duchem ideologii monogamicznego życia. Poznacie go jak dzieli się sobą nawet jeśli nie ma na to ochoty. Jednocześnie ugania się za zwyczajnym szczęściem i wolnością, bo myśli, że to najważniejsze w życiu. Polubicie go, chociaż czasem będziecie mieli ochotę go odlubić.

***
Książka Skurzyńskiego opowiada historię spoza dominującego, heteronormatywnego świata, co sprawia, że jest w Polsce opowieścią bardzo potrzebną.

Maria Reimann ***
Tacy są właśnie Normalni Ludzie LGBT+ z Polski. Nawet jeśli piękni i młodzi, to rzadko znani i bogaci. Bardziej prywatni niż publicznie jawni. Dyskretni, mili, kulturalni, choć niekoniecznie chcący tradycyjnych stałych związków. Romansują i rozchodzą się, proza. Tworzą własne konstelacje i fascynujące rozwiązki, otwierając się na inne opcje niż przyzwyczajenie i rutyna. Poddają się uczuciom i kochają po swojemu, ale jak wszyscy dzisiaj – miewają też swoje jazdy i schizy, spor(n)e problemy i dylematy. No i często tkwią już zbyt długo w tym dziwnym kraju, gdzie życie daje w dupę, jak nikt nie lubi. I ja, i ty, i wy macie swoje miejsca w tej zagayonej niebajce.

Książka "Zrolowany wrześniowy Vogue" - Jarek Skurzyński - oprawa Miękka - Wydawnictwo Korporacja HA!ART. Książka posiada 136 stron i została wydana w 2020 r. Cena 27.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.