pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Źródła do badań biograficznych. Listy. Dzienniki. Pamiętniki. Blogi....
Tytuł książki:

Źródła do badań biograficznych. Listy. Dzienniki. Pamiętniki. Blogi. Materiały wizualne

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Akademickie Żak
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788365231116
ISBN: 978-83-6523-111-6
Data: 2016-05-25
29.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Źródła do badań biograficznych. Listy. Dzienniki. Pamiętniki. Blogi. Materiały wizualne - Danuta Lalak, Aneta Ostaszewska - opis książki:

Biografia jako historia życia jest obszarem szczególnego zainteresowania humanistyki. Opracowanie niniejsze zostało poświęcone listom, dziennikom, pamiętnikom, blogom. Jak zaznaczyły autorki, jest "co najmniej jeden powód zainteresowania tego typu materiałami źródłowymi - to świadomość, że wiele z nich ginie bezpowrotnie, bo współczesne praktyki kulturowe nie pozostawiają dla nich dość przestrzeni. Nie ulega wątpliwości, że w domowych archiwach, w redakcjach czasopism, biurach i urzędach, a przede wszystkim w Państwowym Archiwum Akt Nowych znajdują się materiały źródłowe, które zasługują na zainteresowanie badaczy życia społecznego".

Praca jest świetnie napisana, będzie ciekawa lekturą dla zainteresowanych badawczymi perspektywami wiedzy o biografii, ale ujętej z perspektywy społecznej z nią związanej.

Książka „Źródła do badań biograficznych. Listy. Dzienniki. Pamiętniki. Blogi. Materiały wizualne” - oprawa miękka - Wydawnictwo Akademickie Żak. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2016 r. Cena 29.89 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Źródła do badań biograficznych. Listy. Dzienniki. Pamiętniki. Blogi...."
Danuta Lalak, Aneta Ostaszewska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Kultura książki w humanistyce współczesnej - okładka książki
Kultura książki w humanistyce współczesnej Bożena Koredczuk, Kamila Augustyn (red.)