pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zranić marionetkę

Autor książki:

Katarzyna Grochola

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 512 s.
Wymiar: 123x194 mm
EAN: 9788308068892
ISBN: 978-83-0806-889-2
Data: 2019-05-28
31.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Miłość, nienawiść, stare krzywdy i nowe zbrodnie.

Kto w naszym życiu pociąga za sznurki?
Warszawa, tu i teraz. W luksusowym apartamencie odnalezione zostaje ciało znanego biznesmena. Po oględzinach miejsca zdarzenia policja ogłasza, iż było to samobójstwo. Gdy jednak wkrótce dochodzi do kolejnych tajemniczych zgonów, śledczy muszą wziąć pod uwagę, że za wszystkim może stać morderca.

Sprawę prowadzi Natan, doświadczony policjant, jeden z ostatnich mężczyzn z zasadami, i przydzielona mu przez policyjną "górę" młoda antropolożka Weronika, pisząca pracę doktorską na temat samobójstw. Obydwoje zmagają się z demonami przeszłości, a nowe śledztwo zaprowadzi ich w rejony, których nawet nie byliby w stanie sobie wyobrazić.

Czy w plątaninie coraz bardziej przerażających zdarzeń Natanowi i Weronice uda się odkryć prawdę?
Katarzyna Grochola po raz pierwszy w swej karierze zostaje autorką kryminału i od razu osiąga w nim mistrzostwo. Zranić marionetkę to porywająca i wielopoziomowa opowieść o dobru i złu, o nienawiści i miłości, a także o tym, jak trudno czasem jedno odróżnić od drugiego. Pisarka po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych w subtelnym opisywaniu i odsłanianiu ludzkich sekretów.

Katarzyna Grochola - najpopularniejsza polska pisarka, której książki sprzedały się w nakładzie prawie pięciu milionów egzemplarzy. Inspiruje i zachwyca. I zaskakuje. Tym razem znakomitą powieścią kryminalną.

Książka "Zranić marionetkę" - Katarzyna Grochola - oprawa miękka - Wydawnictwo Literackie, WL. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2019 r. Cena 31.37 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.