pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zabójcza obsesja

Autor książki:

J.L. Beck

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lekkie
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 120x200 mm
EAN: 9788367217149
ISBN: 978-83-6721-714-9
Data: 2022-05-13
35.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Zabójcza obsesja Bestsellerowe autorki USA Today J.L. Beck i C. Hallman
Czasami miłość życia jest tuż obok ciebie. Innym razem chowa się za twoim oknem, obserwując, jak śpisz. Równie namiętna, co niebezpieczna. Zane chronił Dove, kiedy byli jeszcze dziećmi. Z czasem stała się jego obsesją. Zranił, zniszczył i zabił wszystkich, którzy wyrządzili jej jakąkolwiek krzywdę. A także tych, którzy za bardzo się do niej zbliżyli. Porwał ją, a ona go znienawidziła i za wszelką cenę próbowała uciec. Nie wiedziała, że Zane to najmniejsze zło, a na zewnątrz grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Kiedy na jej oczach został postrzelony, Dove zrozumiała, że był dla niej wszystkim: ciemnością i światłem, dobrem i złem. Potrzebowała go do życia jak kolejnego oddechu, pragnęła poczuć jego ciało. Przez miesiąc w niewoli u Zane a nauczyła się, że jedyną stałą w jej życiu jest właśnie on. Myśl, że więcej go już nie zobaczy, odbierała jej rozum. Kto ją obroni teraz, kiedy znowu została porwana, tym razem przez bezwzględnego gangstera
Drugi tom serii Obsesyjna namiętność niezwykłego duetu literackiego J.L. Beck i C. Hallman. Autorki wspólnie opublikowały pięć udanych serii. Większość z ich książek znalazła się na liście bestsellerów Amazona.

Książka "Zabójcza obsesja" - J.L. Beck, C Hallman - oprawa miękka - Wydawnictwo Lekkie. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.97 zł. Zapraszamy na zakupy!