pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zostań ze mną. Seria: Księgarnia pod Flisakiem
Tytuł książki:

Zostań ze mną. Seria: Księgarnia pod Flisakiem

Autor książki:

Anna Karpińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788380972100
ISBN: 978-83-8097-210-0
Data: 2017-08-08
Cena wydawcy: 36.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Odnajdę cię. Księgarnia Pod Flisakiem
Odnajdę cię. Księgarnia Pod Flisakiem 8.60 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Panny młode. Jesień
Panny młode. Jesień 24.98 zł pozycja dostępna!

Długo wyczekiwana kontynuacja historii, której nie sposób zapomnieć?
Matka i jej niemal czterdzieści lat temu oddana do adopcji córka zaczynają się do siebie zbliżać. Ale w życiu nic nie jest proste. Droga do pojednania, zrozumienia i wybaczenia okazuje się wyboista, tym bardziej że każda z kobiet, tak bliskich i tak dalekich sobie jednocześnie, boryka się z własnymi problemami.

Bożena jest poważnie chora i uwikłana w skomplikowane relacje z adopcyjną córką. Dagmara stara się utrzymać przejętą w spadku księgarnię i posklejać życie rodzinne, przeżywając jednocześnie uczuciowe wzloty i upadki.

Czy uda im się odnaleźć drogę do siebie? Ile zależy od losu, a ile od nas samych?, pyta autorka, prowadząc czytelnika krętą drogą ludzkich uczuć i charakterów.

Zostań ze mną to powieść nie tylko o Bożenie i Dagmarze, ale i o ich rodzinach i przyjaciołach. Czy wystarczą dobre chęci, żeby posadzić wszystkich przy wspólnym stole? Może jednak los nie okaże się łaskawy?
Zostań ze mną to drugi tom cyklu Księgarnia pod Flisakiem. Pierwsza tom,dnajdę Cię, na wiele tygodni podbił listy bestsellerów.

Anna Karpińska (ur. 1959) - ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim, uczyła studentów, była dziennikarką, wydawała książki, prowadziła firmę. Ma męża, trójkę dorosłych dzieci, synową, zięcia i troje wnucząt - Krzysia, Adasia i Weronikę. Mieszka w Toruniu, weekendy spędza na wsi, przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej, by naładować akumulatory. Książki pisuje przy kuchennym stole. Jak sama mówi: Nie żałuję niczego. (...) Bez zdarzeń, ludzi, zajęć, wrażeń nie byłoby ani mnie, ani moich bohaterów.

Książka "Zostań ze mną. Seria: Księgarnia pod Flisakiem" - Anna Karpińska - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Anna Karpińska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Słodkie życie - okładka książki

Słodkie życie

Krystyna Mirek
Legenda - okładka książki

Legenda

Grażyna Jeromin-Gałuszka
Burdubasta Bis - okładka książki

Burdubasta Bis

Stanisław Tekieli
Aleja starych topoli. Tom 2 - okładka książki

Aleja starych topoli. Tom 2

Agnieszka Janiszewska