pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Objawienia. z Księgi niebieskich
Objawienia. z Księgi niebieskich objawień 16.19 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Kazania pasyjne
Kazania pasyjne 20.31 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Znak jedności
Znak jedności 6.98 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Zobaczcie jak ona nas kocha. 50 objawień Matki Bożej potwierdzonych...
książka:

Zobaczcie jak ona nas kocha. 50 objawień Matki Bożej potwierdzonych przez Kościół

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2014
Oprawa: twarda
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788363621759
ISBN: 978-83-6362-175-9
Data: 2014-05-29
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Zobaczcie jak ona nas kocha. 50 objawień Matki Bożej potwierdzonych przez Kościół - Joan Carroll Cruz - opis książki:

Kiedy i komu po raz pierwszy objawiła się Matka Boża Czy niegdyś każde zjawienie się Matki Bożej było uznawane w Kościele za prawdziwe Kim byli i są widzący, co dzieje się z nimi po ustaniu wizji Dlaczego Maryja przekazuje swoje orędzia nieustannie i w tak wielu miejscach Czy częstsze występowanie objawień w ostatnich wiekach świadczy o zbliżającym się powtórnym przyjściu Chrystusa na ziemię Joan Carroll Cruz to znana pisarka i dziennikarka religijna, autorka wielu bestsellerów, takich jak: Cuda Eucharystyczne, Niezniszczalni czy Modlitwy prosto z nieba. Tym razem podjęła temat objawień Matki Bożej. Jak zwykle czyni to w sposób niezwykle kompetentny i interesujący.

Autorka opisuje 50 objawień maryjnych, które zostały oficjalnie zaaprobowane przez Kościół. Interesują ją zarówno objawienia najbardziej znane, jak te w Guadalupe, Fatimie czy Lourdes, jak również mniej znane, np. w Aylesford w Anglii czy Dong Lu w Chinach, i wreszcie najnowsze - np. w Asjut w Kairze w 2009 r. Badając każde z nich, autorka sięga do źródeł, archiwów parafialnych i klasztornych, świadków, wywiadów, oficjalnych dokumentów Kościoła; stara się dotrzeć do faktów i oczyścić je z elementów legendarnych. Dzięki dociekaniom Joan Carroll Cruz w całej pełni oglądamy prawdę tych wydarzeń, a także ich aktualność i ponadczasowość.

Po lekturze zawartych w tej książce opisów wizji bez wątpienia zgodzicie się ze mną i wyrażając swą wdzięczność i radość, ze szczerym westchnieniem powtórzycie moje słowa: Zobaczcie, jak Ona nas kocha! .

Książka „Zobaczcie jak ona nas kocha. 50 objawień Matki Bożej potwierdzonych przez Kościół” - oprawa twarda - Wydawnictwo Esprit.

Książka posiada 296 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zobaczcie jak ona nas kocha. 50 objawień Matki Bożej potwierdzonych..."
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Święci i moce ciemności - okładka książki
Święci i moce ciemności ks. Marcello Stanzione