pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Orędzia, cuda i łzy Matki Bożej. 20 rocznica objawień w Civitavecchia

Autor książki:

Flavio Ubodi OFMCap

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788378648680
ISBN: 978-83-7864-868-0
Data: 2015-01-23
24.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niniejsza książka jest skarbnicą faktów i nieopublikowanych dokumentów. Po raz pierwszy przedstawiono tutaj obszerne treści orędzi przekazanych przez Maryję w czasie jej objawień w Pantano di Civitavecchia. Autor - ojciec Flavio Ubodi, teolog z zakonu kapucynów, wiceprzewodniczący komisji diecezjalnej, która badała przypadek figurki Matki Bożej w Civitavecchia - szczegółowo opisuje również inne wydarzenia, które dotąd były powszechnie nieznane. Książka potwierdza autentyczność objawień w Civitavecchia.

20 lat temu, 2 lutego 1995 roku w Civitavecchia mieszkającej tam rodzinie objawiła się Matka Boża. Rozpoczęła się seria niezwykłych wydarzeń: łzawienie krwią pierwszej figurki, sączenie się wonnego balsamu z drugiej figurki oraz objawienia i orędzia Maryi.

Fakt łzawienia krwią został wielokrotnie opisany i przebadany. Ojciec Flavio Ubodi - autor tej fascynującej książki - opowiada o figurce, która płakała krwią, ale omawia również inne wydarzenia, które dotąd nie były szerzej opisywane, chociaż niewątpliwie na to zasługują. Należy do nich sączenie się wonnego balsamu, które było obserwowane przez tysiące ludzi i zostało uwiecznione przez kamery telewizyjne!
Ta książka zawiera również treść orędzi, jakie Matka Boża przekazała świadkom tych wydarzeń. Orędzi, które odnoszą się do całej ludzkości...

Książka "Orędzia, cuda i łzy Matki Bożej. 20 rocznica objawień w Civitavecchia" - Flavio Ubodi OFMCap - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2015 r. Cena 24.49 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.