pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Znowu Malavita

Autor książki:

Tonino Benacquista

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 291 s.
Wymiar: 205x130 mm
EAN: 9788374958233
ISBN: 978-83-7495-823-3
Data: 2010-06-22
Cena wydawcy: 34.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

- Kolejne perypetie jednego z nowojorskich szefów mafii - Giovanniego Manzoni i jego najbliższych, poznanych w Malavicie - Pełna humoru, gry słownej, ironii i paradoksów sytuacyjnych powieść o oryginalnej rodzinie, która stara sobie ułożyć życie w nowych warunkach.
W zamian za ujawnienie nazwisk kilku amerykańskich mafiosów Giovanni otrzymał od FBI status świadka koronnego, nową tożsamość i możliwość zamieszkania w małym miasteczku Mazenc w Prowansji pod stałym nadzorem agentów służb specjalnych. Obecnie nazywa się Frederick Wayne i mieszka wraz z żoną - Maggie, która z kury domowej przemienia się w kobietę interesów, córką Belle, która zakochuje się ze wzajemnością w chorobliwie nieśmiałym informatyku i synem Warrenem, chcącym zerwać z traumatyczną przeszłością i zapomnieć o wszystkich oglądanych w dzieciństwie zabójstwach i przekrętach ojca. Tak jak w pierwszej części Giovanniemu towarzyszy wierna suczka - Malavita - obserwatorka i słuchaczka wszystkich jego rozterek, rozterek szefa mafii na przymusowym bezrobociu.

Książka "Znowu Malavita" - Tonino Benacquista - oprawa miękka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 291 stron i została wydana w 2010 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]