pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Małe sekrety

Autor książki:

Jennifer Hillier

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788328714724
ISBN: 978-83-2871-472-4
Data: 2020-11-07
37.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wystarczy jeden mały sekret, żeby twoje życie rozsypało się jak domek z kart?
Marin miała idealne życie. Jej mąż, Derek, którego poznała jeszcze na studiach, prowadzi własną firmę produkującą zdrową żywność, ona sama jest właścicielką kilku luksusowych salonów fryzjerskich. Są poważaną i podziwianą w Seattle parą, cieszącą się ponadto szczęśliwym życiem rodzinnym - do czasu, aż ich czteroletni synek Sebastian zostaje porwany i cały ich świat wali się w gruzy.

Szesnaście miesięcy później Marin jest cieniem samej siebie. Prowadzone przez FBI śledztwo utknęło w martwym punkcie. Sprawa Sebastiana dawno przestała być medialną sensacją, a chłopiec wciąż pozostaje zaginiony. Marin i Derek prawie ze sobą nie rozmawiają. Marin zatrudnia w sekrecie prywatną panią detektyw, ta jednak zamiast odnaleźć Sebastiana, w toku poszukiwań odkrywa, że Derek ma romans z dwudziestoczteroletnią studentką. To dramatyczne odkrycie paradoksalnie przywraca Marin do życia. Straciła synka, nie zamierza stracić również męża. W kochance męża, Kenzie, odnalazła wreszcie konkretnego wroga i może stanąć do walki. Walki na śmierć i życie? Pomocą służy Marin jej najdawniejszy i jedyny prawdziwy przyjaciel, Sal. Zrozpaczona kobieta nie wie jednak, że w tej zabójczej rozgrywce nic nie jest takie, jak się wydaje?

Książka "Małe sekrety" - Jennifer Hillier - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2020 r. Cena 37.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.