pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zima świata. Stulecie. Tom 2

Autor książki:

Ken Follett

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 1040 s.
Wymiar: 130x203 mm
EAN: 9788381253635
ISBN: 978-83-8125-363-5
Data: 2018-09-25
42.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Pełna napięcia, nieoczekiwanych zwrotów akcji, intryg i przygód opowieść o wzajemnie splątanych losach pięciu rodzin – amerykańskiej, niemieckiej, rosyjskiej, angielskiej i walijskiej. Fikcyjni bohaterowie zostali umieszczeni wśród postaci historycznych, co czyni ich uczestnikami i świadkami najważniejszych wydarzeń decydujących o losach ówczesnego świata.

Panoramiczny obraz Europy i Ameryki w okresie, w którym oblicze świata zmieniło się bardziej, niż zdajemy sobie z tego sprawę.

Pokój w Europie lat trzydziestych ubiegłego wieku jest złudny. Hitler obiecuje Niemcom wspaniałą przyszłość. Stany Zjednoczone próbują złagodzić skutki wielkiego kryzysu. W Związku Radzieckim w atmosferze terroru gasną nadzieje na to, że rewolucja odmieni los pogrążonych w nędzy ludzi. Bohaterowie Upadku gigantów i ich potomkowie próbują się odnaleźć w coraz bardziej przerażających czasach. Rodzice i dzieci, bracia i siostry, a nawet małżonkowie niejednokrotnie stają po przeciwnych stronach barykady. Jedni wierzą w ideologie, w imię których dochodzi do potworności, inni ze wstydem przymykają oczy na to, co dzieje się wokół nich, jeszcze inni stawiają opór historii. Bohaterstwo przeplata się z konformizmem, poświęcenie z egoizmem, a szlachetność – z podłością.

Książka "Zima świata. Stulecie. Tom 2" - Ken Follett - oprawa Twarda - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 1040 stron i została wydana w 2018 r. Cena 42.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.