pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ziele na kraterze
Tytuł książki:

Ziele na kraterze

Autor książki:

Melchior Wańkowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 372 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788375178807
ISBN: 978-83-7517-880-7
Data: 2018-02-28
15.22  24.99  9.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Ziele na kraterze w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Przedstawiamy jedną z najbardziej poczytnych książek autorstwa Melchiora Wańkowicza - Ziele na kraterze. Utwór ten stanowi zbeletryzowany zapis historii rodziny autora na tle czasów, w jakich przyszło jej żyć.

W charakterystyczny dla siebie sposób autor prezentuje barwne, ciekawe, pełne niespodzianek dwudziestolecie międzywojenne, będące swoistym zderzeniem polskiej tradycji z nowoczesnością i postępem, ale też trudne i niebezpieczne czasy drugiej wojny światowej i powstania warszawskiego, które na zawsze odcisnęło tragiczne piętno na rodzinie Wańkowiczów. Postacie zaprezentowane na tym tle są żywe, interesujące, wielowymiarowe, nakreślone bez prób idealizacji - i właśnie dlatego książka zaciekawia i nie pozwala pozostać obojętnym.

Przedstawiamy wydanie w znanej i poczytnej serii Kolorowa Klasyka - zilustrowane oryginalnym materiałem zdjęciowym z archiwum rodziny, przygotowane w estetycznej, stonowanej szacie graficznej. Jest to wydanie kompletne, bez cięć w treści, w pełni zgodne z oryginalnym tekstem autora - bez późniejszych zmian i poprawek redakcyjnych.

Zapraszamy do lektury!

Książka "Ziele na kraterze" - Melchior Wańkowicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Greg. Książka posiada 372 stron i została wydana w 2018 r. Cena 15.22 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Melchior Wańkowicz - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Elizabeth i jej ogród - okładka książki

Elizabeth i jej ogród

Elizabeth von Arnim
Niespokojna maluję słowem - okładka książki

Niespokojna maluję słowem

Małgorzata Syrek
Produkty podobne:
Ziele na kraterze - okładka książki

Ziele na kraterze

Melchior Wańkowicz
Dziady - okładka książki

Dziady

Adam Mickiewicz
Dziady - okładka książki

Dziady

Adam Mickiewicz
Katarynka - okładka książki

Katarynka

Bolesław Prus
Siłaczka - okładka książki

Siłaczka

Stefan Żeromski