pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
książka:

Zeszyty Formacji Duchowej nr 82. Spowiedź święta i kierownictwo duchowe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Salwator
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 138 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 977142685190382
ISBN: 9771426851903
Data: 2019-04-29
11.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Zeszyty Formacji Duchowej nr 82. Spowiedź święta i kierownictwo duchowe - ks. Krzysztof Grzywocz - opis książki:

Ksiądz Krzysztof Grzywocz zaginął w Alpach, ale nie zaginął w naszej pamięci. Na zawsze pozostanie w naszych sercach przyjacielem krakowskiego domu CFD. W niecałe dwa miesiące po jego zaginięciu zebraliśmy teksty weekendowych sesji formacyjnych w CFD; zostały one opublikowane w księdze pamiątkowej nakładem Wydawnictwa Salwator.
We wprowadzeniu do wspomnianej księgi noszącej tytuł W duchu i przyjaźni napisałem, że ks. Krzysztof Drugą sesję poświęcił korzystaniu z sakramentu pojednania i kierownictwa duchowego. Pamiętam, że zakończyła się w Niedzielę Miłosierdzia. Jest to jedyna sesja weekendowa, która nie została do tej pory opublikowana. Już wtedy nosiliśmy się z zamieram, aby przygotować jej publikację. Cieszę się, że możemy spełnić obietnicę i przekazać do rąk naszych Czytelników spisane i zredagowane konferencje ks. Krzysztofa poświęcone sakramentowi pokuty i kierownictwu duchowemu.

Książka „Zeszyty Formacji Duchowej nr 82. Spowiedź święta i kierownictwo duchowe” - oprawa miękka - Wydawnictwo Salwator.

Książka posiada 138 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zeszyty Formacji Duchowej nr 82. Spowiedź święta i kierownictwo duchowe"
ks. Krzysztof Grzywocz - autor m.in.:
Mistyka chrześcijańska. Wprowadzenie - pudełko audiobooku
Mistyka chrześcijańska. Wprowadzenie ks. Krzysztof Grzywocz;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: