pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

W duchu i przyjaźni

Autor książki:

ks. Krzysztof Grzywocz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Salwator
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 570 s.
Wymiar: 180x242 mm
EAN: 9788375805789
ISBN: 978-83-7580-578-9
Data: 2017-10-27
38.19  48.80  10.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W duchu i przyjaźni - opis książki:

Niniejsza księga pamiątkowa zawiera sześć z siedmiu konferencji prowadzonych przez ks. Krzysztofa w ramach weekendowych sesji w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie. "W duchu i przyjaźni" jest właśnie szóstą dotąd niepublikowaną konferencją. Poza artykułami i wywiadami są to jedyne całościowe publikacje ks. Krzysztofa Grzywocza, jakie się ukazały.

Chcemy tą księgą zachęcić do ponownego przeżycia spotkań z ks. Krzysztofem. Otwierać ją i czytać, jakbyśmy siadali z nim do stołu, przy którym chce się być razem i od którego nie chce się odchodzić. Pobyć ze sobą i "smakować" spotkanie przyjaciół. Jeszcze raz spotkać się z nim w naszym krakowskim domu, w którym wspólnie przeżyliśmy twórcze i piękne dni. Niech raz jeszcze opowie nam o tym, co w swoim życiu uważał za święte i bezcenne. Niech się razem z nami zamyśli, niech postawi ważne pytania, zawiesi głos, spojrzy swoim bystrym wzrokiem i pomoże znowu uwierzyć, że odpowiedzi są w nas. Niech tryśnie swoim inteligentnym humorem, niech z subtelną ironią zacytuje kilka stereotypów i sloganów pretendujących do wyjaśniania wszystkiego na temat Boga i człowieka; niech nam powie, jak dbać o siebie, jak słuchać siebie samego z miłością, jak słuchać Boga na modlitwie i drugiego człowieka w zwykłych spotkaniach.

Książka "W duchu i przyjaźni" - Ks. Krzysztof Grzywocz - oprawa twarda - Wydawnictwo Salwator. Książka posiada 570 stron i została wydana w 2017 r. Cena 38.19 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]