pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zażalenie w postępowaniu cywilnym. Komentarz praktyczny z orzecznictwem....
Tytuł książki:

Zażalenie w postępowaniu cywilnym. Komentarz praktyczny z orzecznictwem. Wzory pism procesowych

Autor książki:

Andrzej Zieliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2014
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 470 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788325568863
ISBN: 978-83-2556-886-3
Data: 2014-12-02
148.94  149.00  0.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h
Prezentowana publikacja zawiera komentarz do zagadnień związanych z instytucją zażalenia w postępowaniu cywilnym oraz wzory pism procesowych, a także dostęp do aktów prawnych. Zapewnia ona fachowe przygotowanie się do sporządzania środków zaskarżenia adwokatom, radcom prawnym, a także aplikantom adwokackim i radcowskim oraz sędziom i prokuratorom.

Książka obejmuje praktyczny komentarz do: zagadnień związanych z miejscem zażalenia wśród środków zaskarżenia (klasyfikacja, system zaskarżenia, istota zażalenia), przesłanek dopuszczalności zażalenia w postępowaniu cywilnym (m.in. kwestia legitymacji, zażalenia od orzeczeń sądu I instancji, zażalenie poziome, zażalenie kierowane do SN), wymagania formalne zażalenia oraz termin do jego wniesienia (forma zażalenia, szczególne wymagania formalne, braki formalne i ich sanacja), zażalenia w postępowaniu odrębnym (w sprawach z zakresu: ochrony konkurencji, regulacji energetyki, regulacji telekomunikacji i poczty, transportu kolejowego), zagadnień dopuszczalności zażalenia w postępowaniu nieprocesowym oraz w postępowaniu w razie zaginięcia lub zniszczenia akt

Książka "Zażalenie w postępowaniu cywilnym. Komentarz praktyczny z orzecznictwem. Wzory pism procesowych" - Andrzej Zieliński - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo C H Beck. Książka posiada 470 stron i została wydana w 2014 r. Cena 148.94 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zażalenie w postępowaniu cywilnym. Komentarz praktyczny z orzecznictwem...."
Andrzej Zieliński - autor m.in.:
Produkty podobne:
Postępowanie cywilne. Kazusy - okładka książki
Postępowanie cywilne. Kazusy Małgorzata Manowska