pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zapytaj astronautę

Autor książki:

Tim Peake

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 155x235 mm
EAN: 9788365442673
ISBN: 978-83-6544-267-3
Data: 2018-03-14
26.41  39.90  13.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Czy w kosmosie jest szybki internet? Kiedy człowiek postawi stopę na Marsie? Jak pachnie przestrzeń kosmiczna? Czy w stanie nieważkości da się korzystać z i Pada? Czy każdy z nas może zostać astronautą?
Czy zdarzyło ci się patrzeć w nocne niebo i zastanawiać się, jakie tajemnice może skrywać ogrom przestrzeni kosmicznej? Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, jak to jest być astronautą i patrzeć na Ziemię z góry?
Wcale nie musisz aplikować o pracę w agencji kosmicznej, aby poznać odpowiedzi na te i setki innych pytań, na które w niniejszej książce odpowiada brytyjski astronauta, Tim Peake.

Dzięki tej wspaniałej książce poczujesz się jak prawdziwy badacz kosmosu: usłyszysz ryk silników startującej w kosmos rakiety, zerkniesz w nocne niebo, by zobaczyć okrążającą Ziemię Międzynarodową Stację Kosmiczną i przekonasz się, jakie to jest podziwiać wschody i zachody słońca? 16 razy na dobę.

Ten pełen pasji do nauki przewodnik po życiu w kosmosie zabierze cię w niezwykłą podróż w kosmos, pokaże tajniki pracy astronauty i odkryje cuda technologii kosmicznej stworzonej przez człowieka.

Nie pozwól nikomu, aby powiedział ci, że nie możesz czegoś osiągnąć. - Tim Peake
Tim Peake - pilot i astronauta Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) pochodzący z Wielkiej Brytanii. W 2016 roku ukończył misję Principia, w trakcie której przez pół roku pracował na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej Ekspedycji 46/47. Od lat jest ambasadorem brytyjskiej nauki i kariery w przestrzeni kosmicznej. Bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych i uczestniczy w spotkaniach, promując naukę i inżynierię wśród uczniów szkół.

Książka "Zapytaj astronautę" - Tim Peake - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.41 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Oskar; Ocena: 5 pkt.; Data: 2018-03-17
Inwestycja w zainteresowanie i hobby dziecka. Wydatek warty każdego oddanego grosza. Bestseller zza wielkiej wody wreszcie po polsku, już nie mogłem się doczekać. Kiedy czytamy we dwoje pojawia się ta cudowna więź, że mamy wspólne marzenie - kiedyś tam polecieć.
skomentuj opinię/recenzję [+]