pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zamiana

Autor książki:

Rebecca Fleet

Dane szczegółowe:
Wydawca: Marginesy
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788366140073
ISBN: 978-83-6614-007-3
Data: 2019-01-15
29.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Uważaj, kogo wpuszczasz do domu...

To miał być dla nich wyjątkowy czas: z dala od codziennej rutyny, dziecka i zmartwień. Nowy początek dla ich pogrążonego w kryzysie związku - jego chorobliwych reakcji i jej niewierności. Caroline i Francis zamienili się mieszkaniami: na tydzień oddali swoje mieszkanie w mieście i przenieśli się do eleganckiego domu na eleganckim przedmieściu Londynu. Mieli zapomnieć o problemach, odnaleźć dawny żar, który ich połączył.

Jednak sam dom w pierwszym kontakcie przyprawił ich o dreszcze - surowy, pusty, wręcz złowrogi. W dodatku Caroline szybko zaczyna odczuwać poważny niepokój: kwiaty w łazience, muzyka w salonie - dla kogoś, kto jej nie zna, mogłyby wydawać się przypadkowe, jednak ona wie, że zostały wybrane specjalnie dla niej. Przez kogoś, kto doskonale ją zna.

Kiedy znaczących nawiązań do jej dawnego życia pojawia się coraz więcej, a poznana na spacerze sąsiadka wykazuje niezdrowe zainteresowanie parą, Caroline obawia się, że osoba, o której przez ostatnie lata starała się zapomnieć, desperacko pragnie powrócić do jej życia. A jej powrót oznacza ogromnie niebezpieczeństwo dla Caroline i jej rodziny...

Zwłaszcza że teraz ten ktoś jest w jej domu i robi wszystko, by ta wizyta okazała się niezapomniana.

Fantastyczny thriller, pełen napięcia i zwrotów akcji.

Lee Child
Wciągająca opowieść o seksualnej obsesji, sekretach i kłamstwach.

Shari La Pena
Rebecca Fleet mieszka i pracuje w Londynie. Zamiana, jej powieściowy debiut, ukazał się w piętnastu krajach i cieszy statusem bestsellera.

Książka "Zamiana" - Rebecca Fleet - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Marginesy. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.