pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zakupoholiczka wychodzi za mąż

Autor książki:

Sophie Kinsella

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 460 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788379997572
ISBN: 978-83-7999-757-2
Data: 2016-07-12
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Rebecca Bloomwood ma wymarzoną pracę. Jest osobistym doradcą zakupowym, więc zamiast wydawania własnych pieniędzy całymi dniami gospodaruje zawartością portfeli innych ludzi. I jeszcze jej za to płacą! Idealne zajęcie, idealny mężczyzna - cudowny Luke Brandon, a teraz także idealny ślub.

Tak, Luke oświadczył się Rebecce - już niemal słychać weselne dzwony. Bohaterka nie musi nawet szukać wymówek, żeby zacząć wielki zakupowy maraton. Tylko jak właściwie chciałaby, by wyglądała jej ślubna uroczystość?
Rodzice Becky mają swoją wizję tego dnia - zakładają, że ślub odbędzie się w domu - przyjęcie w ogrodowym pawilonie, Rebecca w sukni ślubnej matki, którą ta zachowała specjalnie na tę okazję. Tyle tylko, że bywająca w wyższych sferach matka Luke a ma zupełnie inny pomysł - nalega na wytworną i (potwornie!) drogą uroczystość w Nowym Jorku, albo przynajmniej bal wenecki?
Becky jest kompletnie zdezorientowana. Nie chce nikomu odmówić, ale jeśli nic nie zrobi, będzie już za późno, by cokolwiek odkręcić?

Książka "Zakupoholiczka wychodzi za mąż" - Sophie Kinsella - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 460 stron i została wydana w 2016 r.