pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Indeks autorów »
Sophie Kinsella

Sophie Kinsella - książki lub utwory autora


okładka książki - My Not So Perfect Life. A Novel
Sophie Kinsella

My Not So Perfect Life. A Novel

Książka. Wydawnictwo: Black Swan ; Kategoria: Książki / Książki obcojęzyczne; Rok wydania: 2017; Oprawa: miękka;
Katie Brenner has the perfect life: a flat in London, a glamorous job, and a super-cool Instagram feed. OK, so the truth is that she rents a tiny room with no space for a wardrobe, has a hideous commute to a lowly admin job, and the life she shares...
pozycja niedostępna

okładka książki - Wilde Like Me
Sophie Kinsella

Wilde Like Me

Książka. Wydawnictwo: Penguin Books Ltd (UK) ; Kategoria: Książki / Książki obcojęzyczne; Rok wydania: 2017; Oprawa: miękka;
THE NUMBER 1 SUNDAY TIMES BESTSELLER! Fans of Sophie Kinsella and Lindsey Kelk will love Wilde Like Me! Warm and engaging Sophie Kinsella I m smitten Lindsey Kelk Gorgeous, witty, reassuring Daisy Buchanan Funny, heartfelt, tender and...
pozycja niedostępna

okładka książki - Zakupoholiczka i siostra
Sophie Kinsella

Zakupoholiczka i siostra

Książka. Wydawnictwo: Sonia Draga ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2017; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Co to za podróż dookoła świata podczas miesiąca miodowego, jeśli nie można kupić osobliwej pamiątki i przywieźć jej do domu Na przykład dwudziestu jedwabnych sukni znalezionych w Hongkongu. Albo ręcznie rzeźbionego stołu (z...
20.37  29.90  9.53 
do koszyka

okładka książki - Spójrz mi o oczy, Audrey
Sophie Kinsella

Spójrz mi o oczy, Audrey

Książka. Wydawnictwo: Media Rodzina ; Kategoria: Książki / Literatura / Młodzieżowa; Rok wydania: 2016; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Sophie Kinsella zagościła na brytyjskich listach bestsellerów dzięki swojej pierwszej książce, będącej podstawą kasowego filmu pt. Wyznania zakupoholiczki. Książka Spójrz mi w oczy, Audrey to jej pierwsza powieść dla...
20.18 
do koszyka

okładka książki - Zakupoholiczka wychodzi za mąż
Sophie Kinsella

Zakupoholiczka wychodzi za mąż

Książka. Wydawnictwo: Sonia Draga ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2016; Oprawa: Miękka ze skrzydełka;
Rebecca Bloomwood ma wymarzoną pracę. Jest osobistym doradcą zakupowym, więc zamiast wydawania własnych pieniędzy całymi dniami gospodaruje zawartością portfeli innych ludzi. I jeszcze jej za to płacą! Idealne zajęcie, idealny mężczyzna...
20.98  29.90  8.92 
do koszyka

okładka książki - Nie powiesz nikomu?
Sophie Kinsella

Nie powiesz nikomu?

Książka. Wydawnictwo: Sonia Draga ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2016; Oprawa: miękka;
Wyczucie Kinselli jest doskonałe, a jej zmysł pisarski bezbłędny, z przyjemnością pochłoniecie tę książkę. Miami Herald Każdy z nas ma jakieś wstydliwe sekrety. Ale co jeśli pozna je nieznajomy I jeśli ten nieznajomy okaże się...
20.37  29.90  9.53 
do koszyka

okładka książki - Zakupoholiczka za granicą
Sophie Kinsella

Zakupoholiczka za granicą

Książka. Wydawnictwo: Sonia Draga ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2016; Oprawa: miękka;
Podobno podróże poszerzają horyzonty A może jednak nadwerężają stan portfela Rebecca Bloomwood wiedzie bajeczne życie. Pracuje w telewizji śniadaniowej jako specjalistka od racjonalnego gospodarowania pieniędzmi. Z powodzeniem realizuje swoje...
20.37  29.90  9.53 
do koszyka

okładka książki - Pani mecenas ucieka
Sophie Kinsella

Pani mecenas ucieka

Książka. Wydawnictwo: Sonia Draga ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2015; Oprawa: miękka;
Samantha jest prawniczką. Ma dwadzieścia dziewięć lat, iloraz inteligencji 158, wysokie szpilki i wszelkie szanse, by zostać wspólniczką w firmie Carter Spink. Jednak gdy popełnia fatalny błąd, który kosztuje firmę jej klienta 50 milionów...
pozycja niedostępna

okładka książki - Shopaholic to the Stars
Sophie Kinsella

Shopaholic to the Stars

Książka. Wydawnictwo: Black Swan ; Kategoria: Książki / Książki obcojęzyczne; Rok wydania: 2015; Oprawa: miękka;
Becky Brandon (nee Bloomwood) is in Hollywood, and shes set her heart on a new career as a celebrity stylist. But she soon finds its tough in Tinseltown. When her big chance finally arrives, its an opportunity that money cant buy. But will it cost...
pozycja niedostępna

okładka książki - Mam twój telefon
Sophie Kinsella

Mam twój telefon

Książka. Wydawnictwo: Sonia Draga ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2015; Oprawa: miękka;
Poppy Wyatt nigdy nie była szczęśliwsza, ma poślubić mężczyznę idealnego,  Magnusa Tavisha. Pewnego wieczoru jednak jej wymarzony bajeczny plan zaczyna się psuć.  Nie tylko traci zaręczynowy pierścionek, ale także komórkę. Rozpaczliwie...
20.37  31.40  11.03 
do koszyka

okładka książki - Świat marzeń zakupoholiczki
Sophie Kinsella

Świat marzeń zakupoholiczki

Książka. Wydawnictwo: Sonia Draga ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2015; Oprawa: miękka;
Pierwsza część bestsellerowego cyklu o zwariowanej trzydziestolatce. Prawa do książki sprzedano do ponad 20 krajów. Powieść zekranizowano, a w rolę Rebeki Bloomwood zagrała Isla Fisher. Rebeka Bloomwood - właścicielka imponującej szafy pełnej...
pozycja niedostępna

pudełko audiobooku - Noc poślubna
Sophie Kinsella

Noc poślubna

Audiobook. Wydawca: Sonia Draga ; Kategoria: Audiobook / Literatura, Proza; Rok wydania: 2015; Rodzaj nośnika: CD;
Bestsellerowa pisarka Sophie Kinsella powraca z pełną miłosnych przepychanek i charakterystycznego dla niej błyskotliwego humoru opowieścią o niezapomnianej nocy poślubnej i miesiącu miodowym, o którym najlepiej byłoby zapomnieć. Lottie ma...
21.72  33.90  12.18 
do koszyka

okładka książki - Noc poślubna
Sophie Kinsella

Noc poślubna

Książka. Wydawnictwo: Sonia Draga ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2015; Oprawa: miękka;
Bestsellerowa pisarka Sophie Kinsella powraca z pełną miłosnych przepychanek i charakterystycznego dla niej błyskotliwego humoru opowieścią o niezapomnianej nocy poślubnej i miesiącu miodowym, o którym najlepiej byłoby zapomnieć. Lottie ma...
20.98  29.90  8.92 
do koszyka

okładka książki - Pamiętasz mnie?
Sophie Kinsella

Pamiętasz mnie?

Książka. Wydawnictwo: Świat Książki ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2011; Oprawa: miękka;
Lexi budzi się w szpitalu po wypadku. Ku swojemu zaskoczeniu ma proste zęby, elegancką fryzurę i ze zdumieniem dowiaduje się, że jest już rok 2007, choć przecież był dopiero 2004! Mało tego, ma...
pozycja niedostępna

pudełko audiobooku - Wyznania zakupoholiczki (CD mp3)
Sophie Kinsella

Wyznania zakupoholiczki (CD mp3)

Audiobook. Wydawca: Świat Książki ; Kategoria: Audiobook / Inne; Rok wydania: 2011; Rodzaj nośnika: twarda;
Powieść pełna zwariowanego humoru i błyskotliwych obserwacji życia codziennego. Tytułowa zakupoholiczka to Rebeka Bloomwood, trzydziestoletnia dziennikarka o umiarkowanych dochodach, nałogowo robiąca zakupy, najchętniej w markowych sklepach....
pozycja niedostępna

okładka książki - Miłość w stylu retro
Sophie Kinsella

Miłość w stylu retro

Książka. Wydawnictwo: Świat Książki ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2011; Oprawa: miękka;
Książka autorki powieści Wyznania zakupoholiczki”. Historia Lary – sympatycznej młodej kobiety, którą właśnie opuścił ukochany Josh i która ma kłopoty ze swą firmą. Znerwicowaną bohaterkę nawiedza... duch właśnie zmarłej ciotki w...
pozycja niedostępna

okładka książki - Miłość w stylu retro (CD)
Sophie Kinsella

Miłość w stylu retro (CD)

Książka. Wydawnictwo: Świat Książki ; Kategoria: Audiobook / Literatura, Proza; Rok wydania: 2011; Oprawa: CD;
Książka autorki powieści Wyznania zakupoholiczki”. Historia Lary – sympatycznej młodej kobiety, którą właśnie opuścił ukochany Josh i która ma kłopoty ze swą firmą. Znerwicowaną bohaterkę nawiedza... duch właśnie zmarłej ciotki w...
pozycja niedostępna

okładka książki - Wyznania zakupoholiczki
Sophie Kinsella

Wyznania zakupoholiczki

Książka. Wydawnictwo: Świat Książki ; Kategoria: Książki / Literatura / Proza, powieść; Rok wydania: 2010; Oprawa: miękka;
Wyznania zakupoholiczki to zabawna historia o zwariowanej (zwłaszcza na punkcie zakupów), pełnej fantazji trzydziestolatce!Zakupy bywają radością, ale mogą stać się przekleństwem.Rebeka Bloomwood wie o tym doskonale, bo Rebeka Bloomwood wie wszystko...
pozycja niedostępna

okładka książki - Twenties girl
Sophie Kinsella

Twenties girl

Książka. Wydawnictwo: Black Swan ; Kategoria: Książki / Książki obcojęzyczne; Rok wydania: 2010; Oprawa: miękka;
If you suddenly had a friend that only you could see or hear, what would you do You could worry that your stressful life has tipped you over the edge and you have lost the plot, big time... you could hide under your duvet, hoping that they would...
pozycja niedostępna

okładka książki - Remember Me?
Sophie Kinsella

Remember Me?

Książka. Wydawnictwo: bantam Books ; Kategoria: Książki / Książki obcojęzyczne; Rok wydania: 2008; Oprawa: miękka;
Shopaholicpowerhouse Kinsella delights again with her latest, a winning if unoriginal tale of amnesia striking an ambitious shrew and changing her life for the better. After taking a nasty bump on the head, Lexi Smart awakens in a hospital...
pozycja niedostępna

Strona 1 z 2 : 12...ostatnia» (25 pozycji)