pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zaklinacz ognia Starcie królestw Księga 1

Autor książki:

Chima Cinda Williams

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galeria Książki
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788367071314
ISBN: 978-83-6707-131-4
Data: 2022-07-20
35.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Książę czarodziej na wygnaniu pałający żądzą zemsty.

Obłożona klątwą dziewczyna walcząca z bezwzględnym królem.

Wspólnie zniszczą królestwo do szczętu.

Osadzona w świecie bestsellerowego cyklu Siedem Królestw historia o magii, śmiertelnym zagrożeniu oraz dwojgu niezwykłych bohaterach stąpających po cienkiej linii między życiem a śmiercią. Ten oszałamiający wstęp do nowej serii to pozycja obowiązkowa dla miłośników twórczości Cindy Williams Chimy i zarazem idealna propozycja dla czytelników, którzy jeszcze nie znają jej książek.

Adrian sul Han, znany jako Ash, jest wyszkolonym uzdrowicielem z potężną magiczną mocą oraz z pragnieniem zemsty. Po serii morderstw, które sieją zamęt w królestwie, musi się ukrywać. Teraz ma większe niż kiedykolwiek szanse na zgładzenie człowieka odpowiedzialnego za te zabójstwa - okrutnego króla Ardenu. Czas płynie, a Ash szuka odpowiedzi na niezwykle trudne pytanie: czy może użyć swej mocy nie do ratowania, lecz do odebrania życia
Porzucona zaraz po przyjściu na świat Jenna Bandelow wie, że magiczny znak na jej karku sprowadzi na nią niebezpieczeństwo.

Kiedy Gwardia Królewska rozpoczyna poszukiwania dziewczyny z takim znakiem, Jenna zakłada, że ma to coś wspólnego z jej działalnością w ruchu oporu, a nie z ciążącą na niej klątwą. Choć nie wie, dlaczego na nią polują, zdaje sobie spraw z tego, że nie może dać się schwytać. W końcu ścieżki Asha i Jenny krzyżują się w Ardenie. Połączeni zrządzeniem losu oraz nienawiścią do bezwzględnego króla, ratują siebie nawzajem.

Książka "Zaklinacz ognia Starcie królestw Księga 1" - Chima Cinda Williams - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Galeria Książki. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.27 zł. Zapraszamy na zakupy!