pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wojownicy i Czarodzieje. Drugie starcie z Wiedźmami

Autor książki:

Cressida Cowell

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 135x207 mm
EAN: 9788324077229
ISBN: 978-83-2407-722-9
Data: 2022-06-20
22.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wiedźmy sieją spustoszenie, a niebezpieczeństwo czai się za każdym drzewem
Wish znajduje Księgę zaklęć i uczy się panować nad swoją magiczną mocą. Czasami jej to nawet wychodzi. Tymczasem wiedźmia plama na dłoni Xara niebezpiecznie się powiększa. A to oznacza tylko jedno - Xar ma coraz mniej czasu, żeby pozbyć się złej magii. Razem wyruszają po magiczne składniki do zaklęcia, które pozwoli im ostatecznie unicestwić Wiedźmy. Ale Xara i Wish dzieli najwyższy mur, jaki można sobie wyobrazić i rodzinna tajemnica. To, że w ogóle się spotkali, było dziełem niezwykłego przypadku. Czy to możliwe, że ich przeznaczeniem jest drugie starcie z Wiedźmami
Wejdź do krainy Wojowników i Czarodziejów, mitycznych stworzeń i potężnej magii w ekscytującej powieści fantasy autorki książki Jak wytresować smoka.

Cressida Cowell - brytyjska pisarka i ilustratorka książek dla dzieci, autorka Jak wytresować smoka, za którą została nagrodzona literacką nagrodą Gold Nestle Smarties Book. Aktywnie działa na rzecz szerzenia czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej postulatów jest: zapewnienie każdemu dziecku prawo do posiadania własnej książki. Pisanie dla dzieci uważa za największy przywilej na świecie. Najbardziej cieszy ją, gdy czytelnicy opowiadają, że czytają jej książki całą rodziną. Prace nad każdą książką zaczyna od narysowania mapy nowego magicznego uniwersum.

Książka "Wojownicy i Czarodzieje. Drugie starcie z Wiedźmami" - Cressida Cowell - oprawa miękka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2022 r. Cena 22.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.