pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zabójcza terapia

Autor książki:

Hanna Greń

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 448 s.
EAN: 9788367616966
ISBN: 978-83-6761-696-6
Data: 2023-05-29
35.08 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Gdy zemsta oślepia, zło zbiera żniwa
Po niemal trzech miesiącach od dnia, w którym wywinęła się śmierci, Dioniza Remańska wciąż przebywa w szpitalu. Energiczna prywatna detektyw nie potrafi znieść bezradności związanej z bezczynnością i ograniczeniami własnego ciała.

Plusem jej niewesołego położenia może być fakt, że życiu kobiety nie zagraża już niebezpieczeństwo. Ale Diona nawet w takim miejscu potrafi wpakować się w kłopoty.

Podczas zabiegu hydroterapii umiera pacjentka. I nie jest to naturalna śmierć. Dioniza nie potrafi trzymać się od sprawy z daleka. Jej policyjno-detektywistyczne doświadczenie i stała obecność w szpitalu okazują się ogromnie przydatne dla śledczych. Kobieta zaczyna węszyć wokół tajemniczej zbrodni, która jest zaledwie preludium do dalszych dramatycznych wydarzeń.

Z czasem okazuje się, że rozwiązania zagadki brutalnych morderstw, tego i kolejnych, należy szukać nie tylko w murach szpitala. Gdzieś, kiedyś, w ukrytym wśród drzew bunkrze młoda przerażona dziewczyna bała się o własne życie. A takie wydarzenia nie pozostają bez konsekwencji.

Książka "Zabójcza terapia" - Hanna Greń - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2023 r. Cena 35.08 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.