pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Północna zmiana (CD mp3)

autor:

Hanna Greń

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2022
EAN: 9788367461245
Data: 2023-01-05
27.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis audiobooka:

Rok 1980. Inga Piątkowska staje u progu dorosłego życia z niemałym bagażem doświadczeń. Choć od samobójstwa jej przyjaciela minął rok, kobieta wciąż nie może się pogodzić ze stratą, a tajemnicza śmierć pozostaje niewyjaśniona.

W czasie wyjazdu służbowego Inga poznaje Brinka Speedmana. Kanadyjczyk przyjechał do Polski, aby odwiedzić nieznaną dotąd rodzinę i odnaleźć cenną pamiątkę po pradziadku. Co ciekawe, od pierwszego spotkania mężczyzna nie może się pozbyć wrażenia, że kobieta wygląda dziwnie znajomo.

Gdy Speedman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, Inga zostaje uwikłana w sprawę jego zaginięcia. Od tej pory każda z trudem zdobywana wskazówka będzie na wagę złota.

***
Na trupa trzeba poczekać, ale warto. Doskonała podróż do czasów Solidarności, strajków i kartkowych przydziałów. Nie mogłem się oderwać - Przemysław Semczuk.

***
Rodzinne sekrety, zmasakrowane zwłoki, ulotki, milicja i SB. W samym środku młoda bohaterka wciągnięta w wir dramatycznych wydarzeń. Powieść Hanny Greń jest jak bilet do świata, który pozornie dawno już odszedł, ale tak naprawdę tkwi mocno w naszych duszach i co chwila daje o sobie znać - Ryszard Ćwirlej.

***
Już po przeczytaniu pierwszych stron po prostu nie sposób się od tych książek oderwać. Gorąco polecam! - Ewa Kasprzyk.

***
Duszny klimat małej społeczności i skrzętnie skrywane sekrety bohaterów gwarantują pełną emocji lekturę, o której trudno zapomnieć - Tomasz Radochoński, Nowalijki.

Audiobook „Północna zmiana (CD mp3)” - Wydawca: Storybox. Cena 27.87 zł. Zapraszamy na zakupy!