pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Zabawa zabawa Blu Ray/ Kino Świat
książka:

Zabawa zabawa Blu Ray/ Kino Świat

Dane szczegółowe:
Producent: AlterDystrybucja
Rok wyd.: 2019
EAN: 5906190326171
Data: 2019-05-20
39.27  59.99  20.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Najnowsze dzieło twórców wielokrotnie nagradzanego filmu Moje córki krowy!
Zabawa zabawa to kino w charakterystycznym stylu reżyserki Kingi Dębskiej - pełne emocji, wzruszeń i pełnokrwistych bohaterów. Poruszające i zabawne zarazem.

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by - jak sama mówi - "nie zwariować". Ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione "pod wpływem", a pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg - Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy zdążą go w porę pokonać swój problem?

Książka "Zabawa zabawa Blu Ray/ Kino Świat" - Wydawnictwo AlterDystrybucja. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2019 r. Cena 39.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Body/Ciało - okładka filmu

Body/Ciało

Małgorzata Szumowska
Moje córki krowy - okładka filmu

Moje córki krowy

Kinga Dębska