pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
film:

Fale

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Add Media
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: Pudełko DVD
EAN: 5906190325198
Data: 2017-07-17
31.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Poruszający film Grzegorza Zaricznego - twórcy nagrodzonego Grand Prix na Sundance Film Festival za produkcję "Gwizdek" oraz wielokrotnie wyróżnianego na polskich festiwalach, w tym na Nowych Horyzontach oraz w Gdyni. Reżyser jest laureatem Talentu Trójki w kategorii film (Nagroda Programu 3 Polskiego Radia). W "Falach", podobnie jak w nagrodzonym Złotymi Lwami "Cześć, Tereska" - postaci głównych bohaterek zostały odegrane przez niezwykle utalentowane, ale nie będące zawodowymi aktorkami dziewczyny. Obraz Grzegorza Zaricznego znalazł się w prestiżowym gronie filmów prezentowanych w ramach Konkursu Głównego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach oraz Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Ania i Kasia, siedemnastolatki wchodzące w dorosłość, chcą wybić się z rodzinnego miasta i zmienić swoje dotychczasowe życie. Marzą, aby zostać zawodowymi fryzjerkami. Póki co odbywają praktyki w niewielkim salonie. Zmiany, o których marzą wymagają wiele wysiłku i rodzą poważny konflikt z otoczeniem. Między dziewczynami rodzi się głęboka więź. Niespodziewanie na drodze Ani staje matka, z którą dziewczyna od lat nie miała kontaktu.

Film „Fale” - oprawa Pudełko DVD - Producent/dystrybutor:Add Media. Cena 31.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.