pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Za punktem K. Rozmowy nie tylko o tym, co widać na skoczni

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ringier Axel Springer
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788382502077
ISBN: 978-83-8250-207-7
Data: 2022-10-26
31.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Za punktem K to zbiór wywiadów, w których ludzie ze świata polskich, ale też zagranicznych skoków szczerze opowiadają o swoim życiu. Nie tylko tym, które znamy ze skoczni.

Z zawodnikami wciąż aktywnymi, jak i tymi, którzy od lat są na emeryturze, trenerami, prezesem Polskiego Związku Narciarskiego czy honorowym prezesem rozmawiamy o tym, co dzieje się już po przekroczeniu punktu K. Czy to po znakomitym skoku, zakończonym daleko za nim, czy też tym dużo gorszym, który swój finisz miał jeszcze na buli. Opowiadają o odczuciach, które towarzyszyły im przy okazji największych sukcesów, ale też gdy doznawali najbardziej rozczarowujących porażek. Te emocje sięgają w końcu dużo dalej niż wspomniana czerwona linia. Niemal każdy z naszych rozmówców znajduje się obecnie na innym etapie życia i kariery, ale łączy ich jedno - wszyscy pokonali trudną drogę, która pozwoliła im uczestniczyć w niełatwym wyzwaniu, jakim jest sport na najwyższym poziomie.

Dlaczego pokój członków sztabu Adama Małysza po jego triumfie w Turnieju Czterech Skoczni przypominał miejsce rzeźni Jakie zachowanie dziennikarza zdenerwowało Dawida Kubackiego Co skoczkowie narciarscy mogą wynieść ze spotkania z osłami Co sprawiło, że Andrzej Stękała musiał pójść do normalnej pracy i chciał kończyć ze skokami Kiedy Sven Hannawald czuł się nierozumiany, co dała mu terapia i czy wciąż jest perfekcjonistą Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w książce.

Książka "Za punktem K. Rozmowy nie tylko o tym, co widać na skoczni" - Natalia Żaczek, Jakub Radomski - oprawa miękka - Wydawnictwo Ringier Axel Springer. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2022 r. Cena 31.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.