pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Za ostatnią gwiazdą. Lepsze jutro

Autor książki:

Magdalena Kołosowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788366217942
ISBN: 978-83-6621-794-2
Data: 2019-11-27
22.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Aby przygotować się na lepsze jutro, trzeba pożegnać się z przeszłością.

Kamila niczego nie pamięta. Tamten dzień jawi się jej jako zamazany obraz i gdyby nie przypadek, nie dowiedziałaby się, że wydarzyło się coś złego.

Na dodatek okazuje się, że sprawy mają się zupełnie inaczej, niż je dotąd widziała. Krok po kroku wszystko, co budowała z takim trudem, rozpada się jak domek z kart. Dziewczyna będzie musiała nauczyć się żyć od nowa, wybaczyć sobie i poszukać pomocy. Czy najbliżsi zdadzą trudny egzamin w chwili, gdy będzie ich najbardziej potrzebowała?
Czy Kamila wreszcie odkryje, co się znajduje za ostatnią gwiazdą i czy będzie umiała uporać się z trudną przeszłością? Jak ostatecznie ułożą się losy trzech sióstr?
Jak bardzo czekałam na ten trzeci tom! Jak byłam ciekawa, jak autorka poukłada losy sióstr!
Jakie okazało się Lepsze jutro, tym razem Za ostatnią gwiazdą?
Przeczytajcie!
Joanna Onysk
Doskonałe zwieńczenie cyklu. Autorce udało się mnie zaskoczyć, zmylić oraz zainteresować. To historia pełna emocji, smutków i radości, a przede wszystkim to opowieść o sile siostrzanej miłości. Gorąco polecam!
Grażyna Wróbel
To zdecydowanie moja ulubiona cześć trylogii! Magdalena Kołosowska umiejętnie prowadzi czytelnika przez fabułę, którą wypełniają emocje, momenty zwątpienia oraz trudne decyzje. Takie historie chce się czytać! Polecam!
Hanna Smarzewska

Książka "Za ostatnią gwiazdą. Lepsze jutro" - Magdalena Kołosowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2019 r. Cena 22.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.