pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przysięga miłości. Mieć odwagę by marzyć. Tom 3
Tytuł książki:

Przysięga miłości. Mieć odwagę by marzyć. Tom 3

Autor książki:

Susan A. Mason

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dreams
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788365843128
ISBN: 978-83-6584-312-8
Data: 2018-02-05
26.50  39.00  12.5 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Przysięga miłości. Mieć odwagę by marzyć. Tom 3 - opis książki:

Po udarze mózgu u matki studiująca medycynę Deirdre O Leary musi podjąć trudną decyzję i zarzucić na jakiś czas swoją karierę, by zająć się chorą. Odnajduje doktora Matthew Clayborne a, który jest wybitnym specjalistą znanym ze szczególnych wyników w pracy z tego rodzaju pacjentami. Kiedy kontaktuje się z nim, prosząc o pomoc, okazuje się, że jest on trudny i gburowaty. Deirdre ma już dość skomplikowanych związków z mężczyznami. Po tym, gdy rzucił ją narzeczony, przyrzekła sobie już nigdy nie powierzyć swojego serca takiemu człowiekowi.

Wdowiec, doktor Matthew Clayborne, jest całkowicie poświęcony dwóm sprawom: swojej pracy wśród rannych żołnierzy i czteroletniej córeczce, Phoebe. Nie zamierza porzucić własnych priorytetów tylko po to, by zająć się jakąś starszą kobietą. Jednakże, gdy okazuje się, że Phoebe podupada na zdrowiu, Deirdre proponuje doktorowi korzystny układ - będą mogli zażyć spokojnego życia w Irlandzkich Łąkach - idealnym miejscu na leczenie słabych płuc jego córki - pod warunkiem, że on weźmie pod opiekę panią O Leary.

Matthew przyjeżdża z niechęcią wobec wszystkiego, co wiąże się z Irlandzkimi Łąkami. Na miejscu okazuje się jednak, że czuje się tam jak u siebie i wkrótce obie pacjentki - zarówno pani O Leary, jak i Phoebe wykazują znaczną poprawę zdrowia. Mimo tego nie potrafi sobie wyobrazić, by miał porzucić życie na północy. Deirdre zaś nie widzi sposobu, by pogodzić karierę z małżeństwem.

Jak poradzą sobie z łączącym ich uczuciem, któremu żadne nie może zaprzeczyć?

Książka "Przysięga miłości. Mieć odwagę by marzyć. Tom 3" - Susan A. Mason - oprawa miękka - Wydawnictwo Dreams. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.50 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]