pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Za dwie minuty wiosna

Autor książki:

Monika Zarzeczna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 308 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788381476430
ISBN: 978-83-8147-643-0
Data: 2019-12-02
Cena wydawcy: 37.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Szczęście przychodzi do tych, którzy mają odwagę po nie sięgnąć
Poznaj historię dzielnej Julii, która - pomimo przeciwności losu - odważnie kroczy przez życie. I będzie walczyć o swoje szczęście.

Julia to marzycielka, która pragnie jedynie odrobiny spokoju. Jej kariera w rodzinnym miasteczku staje pod znakiem zapytania, kiedy spotyka swojego byłego partnera, Mariusza. Dziewczyna każdego dnia czeka na uśmiech od losu i podejmuje coraz to nowsze wyzwania, byleby wyrwać się z dręczącego ją poczucia tęsknoty za prawdziwą bliskością. Czy praca za granicą pozwoli jej wreszcie uporządkować swoje życie? I czy to ktoś inny nie jest wyczekiwaną miłością jej życia?
"Za dwie minuty wiosna" Moniki Zarzecznej to nie tylko ciepła opowieść o dojrzewaniu sympatycznej, młodej dziewczyny. To również opis brutalnej rzeczywistości polskiej emigracji w Anglii, w której - jeżeli nie uda się spotkać empatycznych ludzi - jesteśmy skazani na samotność, walkę z własnymi problemami i samym sobą. Powieść Zarzecznej pokazuje z humorem i empatią losy zwykłej, ale za to jakże odważnej kobiety, którą czytelnik ma szansę bardzo szybko polubić.

Książka "Za dwie minuty wiosna" - Monika Zarzeczna - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 308 stron i została wydana w 2019 r.