pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Skrzypek

Autor książki:

Zuzanna Śliwińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 382 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788382191707
ISBN: 978-83-8219-170-7
Data: 2021-02-24
25.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Opowieść o prawdziwej miłości, która gotowa jest stawić czoła wszelkim przeciwnościom.

Czasem jedno przypadkowe spotkanie wystarczy, by zmienić całe życie… Kiedy przetną się drogi Scotta, początkującego pisarza, i Eliota, skrzypka, który właśnie postanowił zakończyć swoją karierę, ich losy zostaną ze sobą na zawsze połączone. Przyjaźń i miłość, jakiej doświadczają, wydaje się niezniszczalna. Ale czy w życiu jest coś naprawdę niezniszczalnego?
Bohaterowie udadzą się w podróż – w miejsca znane a jeszcze nieodwiedzone, i to odmieni ich spojrzenia na świat, a także pozwoli zrozumieć ludzi wokół nich. Doświadczą namiętności, bezsilności, braterstwa, dumy i tęsknoty, ale przede wszystkim nauczą się żyć mimo łez, krzyków i ciszy.

„– Niektórzy, których nazywamy pełnoletnimi, wcale nie są dojrzali – stwierdził Scott. – Jest wielu ludzi płytkich, egoistycznych…
– Egoizm jest zły? Mówisz o tym tak pejoratywnie, a wydaje mi się, że to właśnie dzięki niemu jesteśmy ludźmi. Okazujemy emocje, możemy martwić się o innych, ale dopiero kiedy potrafimy pogodzić ze sobą dobro reszty i nasze własne, jesteśmy naprawdę dojrzali. Myślę, że najszczerszy altruizm może być gorszy od egoizmu… Świat nie jest dla ludzi, którzy są po prostu bezinteresowni.”

Książka "Skrzypek" - Zuzanna Śliwińska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 382 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.