pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Zagłada 2029 - okładka książki
Zagłada 2029 pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Z pamiętnika Lucyfera. Historia, która demaskuje tajemne siły zmieniające...
książka:

Z pamiętnika Lucyfera. Historia, która demaskuje tajemne siły zmieniające nasz świat

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Źródła Życia
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 328 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788360271773
ISBN: 978-83-6027-177-3
Data: 2017-01-30
pozycja niedostępna

Z pamiętnika Lucyfera. Historia, która demaskuje tajemne siły zmieniające nasz świat - Lewis R. Walton - opis książki:

Był eon 97. Lucyfer, najpiękniejszy z aniołów, "Niosący światło", poczuł ukłucie zazdrości w sercu i sprzeciwił się Starodawnemu. Tajemnicze równanie, które odkrył, nie zmieniło jego planów - chciał być jak najbliżej istot stworzonych przez Wiekuistego, podsuwać im myśli, wpływać na nie, kierować nimi tak, by w końcu stały się jego, Lucyfera, własnością. I zazwyczaj mu się to udawało - i nadal udaje - mimo że owe istoty, ludzie tacy jak ty i ja, niejednokrotnie odnoszą wrażenie, że gdzieś obok nich, tuż za granicą dostępną ich zmysłom, coś się dzieje; że ktoś na nich czeka; że jakieś nadziemskie, tajemne siły ocierają się o ich życie.

Oto pamiętnik największego z upadłych aniołów. To opowieść demaskująca tajemne siły wpływające na nasz świat; opowieść o kosmicznej bitwie, w której każdy - nawet jeśli o tym nie wie - bierze udział. Ty również.

Książka „Z pamiętnika Lucyfera. Historia, która demaskuje tajemne siły zmieniające nasz świat” - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Źródła Życia.

Książka posiada 328 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Z pamiętnika Lucyfera. Historia, która demaskuje tajemne siły zmieniające..."