pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wzlot Persopolis. Expanse. tom 7

Autor książki:

James S.A. Corey

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 570 s.
Wymiar: 142x220 mm
EAN: 9788366409439
ISBN: 978-83-66409-43-9
Data: 2019-11-29
Cena wydawcy: 38.03 złpozycja niedostępna

Opis książki:


Wzlot Persepolis to siódma część bestselerowej serii Expanse.

Na tysiącu połączonych siecią wrót gwiazd zasiedlonych przez ludzką ekspansję, nowe kolonie starają się znaleźć własną drogę. Wszystkie planety balansują na granicy między zapaścią a cudem, zaś załoga starzejącego się okrętu Rosynant ma pełne ręce roboty przy utrzymywaniu delikatnego pokoju.

W olbrzymiej przestrzeni między Ziemia a Jowiszem planety wewnętrzne i Pas zawiązały ostrożny i niepewny sojusz, wciąż nawiedzany przez upiory historii i uprzedzeń. Tym czasem na utraconym świecie Lakonii ukryty wróg ma nową wizję dla całej ludzkości... i siły, by ją narzucić.

Nowe technologie ścierają się ze starymi i dzieje ludzkich konfliktów wracają do antycznego wzoru wojny i podboju. Jednak natura ludzka nie jest jedynym wrogiem, a uwalniane siły mają swoją cenę. Cenę, która zmieni kształt ludzkości – oraz Rosynanta – w nieoczekiwany sposób i już na zawsze...

Na całym świecie sprzedano ponad dwa miliony egzemplarzy powieści z serii Expanse i na jej podstawie nakręcono popularny serial telewizyjny.

Książka "Wzlot Persopolis. Expanse. tom 7" - James S.A. Corey - oprawa Twarda - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 570 stron i została wydana w 2019 r.