pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wyspa skarbów. Angielski z Robertem Louisem Stevensonem
Tytuł książki:

Wyspa skarbów. Angielski z Robertem Louisem Stevensonem

Autor książki:

Robert Louis Stevenson

Dane szczegółowe:
Wydawca: NKB
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 721 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788365537331
ISBN: 978-83-6553-733-1
Data: 2019-03-29
37.81  59.90  22.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki/treści:
W tej zachwycającej historii o poszukiwaniach skarbu pirata Flinta jest wszystko, co potrzebują miłośnicy przygód: tajemnicza wyspa i niesamowite niebezpieczeństwa, rum i świstanie kul, słona morska woda i dzwon złotych monet, podstępni złoczyńcy i odważni bohaterowie. Bohaterem książki jest Jim Hawkins, chłopak, który pracuje w tawernie "Admiral Benbow". Traf sprawia, że bierze on udział w wyprawie poszukującej - na podstawie tajemniczej mapy - skarbu legendarnego kapitana piratów Flinta. Jak się skończy ta wyprawa po złoto? Czy załoga faktycznie okaże się dobrze dobrana i co kryje wielka tajemnica Flinta?
Opis serii:
Książki z serii Metoda Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka służą do nauki języka angielskiego przy okazji czytania ciekawych książek w języku oryginalnym z wplecionym dosłownym polskim tłumaczeniem. Metoda polega na specjalnej adaptacji treści w taki sposób że cała zawartość książki jest podzielona na akapity. Najpierw czytamy akapit, z wplecionym polskim tłumaczeniem i niektórymi gramatycznymi i fonetycznymi wyjaśnieniami. Następnie ten sam akapit czytamy już bez tłumaczenia, w oryginalnym języku, czyli "płyniemy bez asekuracji". Właśnie wtedy nasz mózg przyzwyczaja się do rozumienia języka obcego. Całość jest na tyle spójna, że odbiorca ma poczucie czytania książki w oryginale i przyswaja język, znajdując się w naturalnym stanie rozluźnienia i zaciekawienia treścią. U podstaw Metody leżą między innymi założenia Sugestopedii dr. G Łozanowa, a także prace Jego następców i samodzielnych lingwistów, A.Leontieva, G. Kitajgorodskiej. Seria zawiera dzieła klasyków literatury brytyjskiej i amerykańskiej i w ten sposób przybliża czytelnikowi specyfikę anglojęzycznej kultury. Język oryginału nie jest w żaden sposób uproszczony ani skrócony.

Książka "Wyspa skarbów. Angielski z Robertem Louisem Stevensonem" - Robert Louis Stevenson - oprawa miękka - Wydawnictwo NKB. Książka posiada 721 stron i została wydana w 2019 r. Cena 37.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Robert Louis Stevenson - autor m.in.:
Produkty podobne:
Angielskie lata - okładka książki
Angielskie lata Norbert Gstrein
Trainspotting - okładka książki
Trainspotting Irvine Welsh
Trainspotting - okładka książki
Trainspotting Irvine Welsh
Wyspa Hobsona - okładka książki
Wyspa Hobsona Stefan Themerson