pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wyspa najdłuższych nocy

Autor książki:

Alicja Flis

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788380119024
ISBN: 978-83-8011-902-4
Data: 2019-02-25
36.04 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

"Wyspa najdłuższych nocy" to sensacyjna, pełna pasji, wielkich tragedii i namiętności powieść o wpływie skrzętnie skrywanych tajemnic z przeszłości na teraźniejszość. W długo wyczekiwanej wielowątkowej książce Autorka przedstawia losy mieszkańców rezydencji na klifie na Gran Canarii.

Linda, córka potentata hotelowego Leona Esponozy, po długim czasie przyjeżdża na urlop do rodzinnej posiadłości. Chcąc na nowo ułożyć relacje z ojcem, niespodziewanie dowiaduje się o jego rychłym ślubie z Juaną - wieloletnią partnerką od chwili tajemniczego zniknięcia matki Lindy. Wszyscy domownicy, łącznie ze służbą, są równie zaskoczeni tą wiadomością. Czy decyzja o ślubie była wynikiem wielkiego uczucia, czy perfekcyjnie przygotowanej prowokacji? Zanim jeszcze dojdzie do przygotowań, bohaterowie, błądząc w labiryncie intryg i sekretów, odkryją wiele zaskakujących prawd.

Wyraziste postacie, plastyczne opisy otaczającej przyrody i ognistej salsy dopełniają tę powieść zarówno o rodzinnym, jak i osobistym dramacie, zabójczych sekretach oraz trudnej drodze w poszukiwaniu prawdziwych uczuć.

Alicja Flis, autorka powieści sensacyjnych Złudzenia, Cienie w Dolinie Słońca i Wenecka mgła.

Książka "Wyspa najdłuższych nocy" - Alicja Flis - oprawa miękka - Wydawnictwo Warszawska Firma Wydawnicza. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2019 r. Cena 36.04 zł. Zapraszamy na zakupy!