pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Wymarzona rezydencja / Siedem dni w raju. Seria: Światowe Życie Duo
Tytuł książki:

Wymarzona rezydencja / Siedem dni w raju. Seria: Światowe Życie Duo

Autor książki:

Michelle Smart, Maya Blake

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harper Collins Polska
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 107x170 mm
EAN: 9788327667762
ISBN: 978-83-2766-776-2
Data: 2021-08-04
14.81  19.99  5.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Wymarzona rezydencja / Siedem dni w raju. Seria: Światowe Życie Duo - opis książki:

Wymarzona rezydencja
Helena Armstrong staje do konkursu na projekt architektoniczny rezydencji na greckiej wyspie. Świetnie przygotowana idzie na spotkanie z klientem, którym - ku jej przerażeniu - okazuje się jej były narzeczony Theo Nikolaidis. Trzy lata temu Helena porzuciła go dzień przed ślubem. Przestraszyła się, że będzie ją kontrolował i zabroni pracować zawodowo. Teraz Theo wybrał jej projekt i jadą razem na wyspę, gdzie ma być zrealizowany. Na tej wyspie mieli zamieszkać po ślubie. Helena czuje, że Theo prowadzi jakąś grę
Siedem dni w raju
Violet Barringhall odbywa staż w firmie księcia Zakary ego Montegovy. Jadą razem do Tanzanii, gdzie Violet ma nadzorować realizację projektu budowlanego. Poznali się sześć lat temu na jej osiemnastych urodzinach. Nie potraktował jej wówczas poważnie. Violet obawia się, że nic się nie zmieniło w jego podejściu do niej, choć teraz próbuje ją uwieść. Violet stara się zachować profesjonalny dystans, lecz romantyczna sceneria nie ułatwia jej zadania.

Książka "Wymarzona rezydencja / Siedem dni w raju. Seria: Światowe Życie Duo" - Michelle Smart, Maya Blake - oprawa miękka - Wydawnictwo Harper Collins Polska. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r. Cena 14.81 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]