pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Miłość w czasach dyskontów

Autor książki:

Daniel Koziarski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 396 s.
Wymiar: 132x208 mm
EAN: 9788380839144
ISBN: 978-83-8083-914-4
Data: 2018-06-22
21.87 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Dziś jest dobry moment na miłość - możliwe, że kolejnego już nie będzie.

Oliwia ma trzydzieści siedem lat. Po średnio udanym doświadczeniu emigracyjnym na Wyspach zdążyła dorobić się w Polsce narzeczonego, pracy w korporacji i mieszkania na kredyt. Na jej życiu ciążą jednak trudne doświadczenia z przeszłości, które nie pozwalają cieszyć się kolejnymi osiągnięciami i zbliżającym się wielkimi krokami ślubem.

Oliwia zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę wciąż przed czymś ucieka, a jej życie zatrzymało się wiele lat temu, pewnego styczniowego dnia.

Autor we właściwym sobie, nasyconym goryczą stylu uświadamia, że życie daje wiele szans na podjęcie decyzji i tylko od nas zależy, czy zdążymy je wykorzystać.

Angelika Zdunkiewicz, www.lustrorzeczywistosci.pl
Historia Oliwii pokazuje, że każdy chce kochać i być kochanym, czasami za wszelką cenę. Miłość często okazuje się towarem deficytowym, dlatego ludziom zdarza się ją zastępować substytutami. "Miłość w czasach dyskontów" to historia o pustce, bylejakości w uczuciach i samotności, jaką odczuwamy nawet wtedy, gdy wokół nas są ludzie.

Marta Mrowiec, www.martamrowiec.pl
"Miłość w czasach dyskontów" to jedyny w swoim rodzaju portret ludzkiej egzystencji - tak kruchej i bezwiednie przeciekającej między palcami. Daniel Koziarski w sposób nader osobliwy pokazuje, że każdy człowiek samodzielnie decyduje o własnym losie i tylko od niego zależy, jak trwały będzie grunt, po którym przyjdzie mu kroczyć przez życie.

Miłka Kołakowska, www.mozaikaliteracka.pl
Daniel Koziarski. Urodził się w 1979 roku w Gdyni. Z zamiłowania jest pisarzem, z zawodu prawnikiem. Zadebiutował w 2007 roku powieścią "Kłopoty to moja specjalność, czyli kroniki socjopaty". Później wydał m.in. "Zbrodnie pozamałżeńskie" napisane w duecie z Agnieszką Lingas-Łoniewską, "Kobietę, która wiedziała za mało" i "Ciemnokrąg". Lubi podróżować, wracać do starych komiksów i w sposób zjadliwy komentować rzeczywistość.

Książka "Miłość w czasach dyskontów" - Daniel Koziarski - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 396 stron i została wydana w 2018 r. Cena 21.87 zł. Zapraszamy na zakupy!