pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wszystko o flipach

Autor książki:

Wojciech Orzechowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Imprint Media
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 220 s.
Wymiar: 230x150 mm
EAN: 9788364299766
ISBN: 978-83-6429-976-6
Data: 2021-06-14
98.33  102.29  3.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wszystko o flipach to kompendium o obrocie nieruchomościami. Zawiera wyczerpujące odpowiedzi na 200 pytań zadawanych najczęściej przez początkujących inwestorów. Odpowiedzi poparte, wieloletnim, bogatym doświadczeniem autora w inwestowaniu we własne nieruchomości.
Wojciech swoją przygodą z przedsiębiorczością zaczął w 1997 w czasie studiów. Była to firma z gadżetami reklamowymi a później klub studencki. Po studiach Wojtek prowadził sklep komputerowy, który za sprawą nieuczciwego wspólnika, doprowadził go do bankructwa.
Wojtek przeszedł przez te trudności i otworzył firmę hostingową, która pozwoliła mu na inwestowanie w nieruchomości. Dzięki temu wypracował swoją niezależność finansową.
Po osiągnięciu sukcesu w biznesie internetowym zaczął wspólnie z żoną obracać nieruchomościami. Od 2014 roku, kiedy to został wybrany na Prezesa Wspólnoty Lokali Komercyjnych, zarządzał majątkiem o łącznej wartości ponad 60 milionów złotych. Dzięki inwestowaniu w nieruchomości. W wieku 35 lat został rentierem, który może żyć pełnią życia, spełniać marzenia i pomagać innym.
Jako pierwszy w Polsce zainicjował Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości w takiej formule, w jakiej nikt wcześniej tego nie proponował. Posiadając odpowiednie doświadczenie, postanowił pokazać biznes obrotu nieruchomościami od kuchni, tj. prowadzić młodych inwestorów za rękę przez cały proces inwestycyjny.
W okresie pierwszych dwóch lat działalności Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości pomogły już łącznie (online i na żywo) ponad 500 inwestorom przeprowadzić konkretne projekty inwestycyjne, które wygenerowały średnio ponad 30 tysięcy złotych zysku na każdym mieszkaniu. Co najważniejsze, dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu 100% Uczestników WIWN osiągnęło na swoich nieruchomościach zakładane zyski, a niektórzy nawet znacznie większe niż planowali.

Książka "Wszystko o flipach" - Wojciech Orzechowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Imprint Media. Książka posiada 220 stron i została wydana w 2021 r. Cena 98.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Wojciech Orzechowski - autor m.in.:
Produkty podobne:
Controlling kosztów - okładka książki

Controlling kosztów

Tomasz Wnuk-Pel