pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wszystkie dobre rzeczy

Autor książki:

Clare Fisher

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788380156951
ISBN: 978-83-8015-695-1
Data: 2018-07-03
26.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Dwudziestojednoletnia Beth jest w więzieniu. Zrobiła coś tak złego, że nie zasługuje na to, by jeszcze kiedykolwiek poczuć się dobrze.

Jednak jej terapeutka, Erika, nie zamierza spisywać Beth na straty. Prosi dziewczynę o sporządzenie listy wszystkich dobrych rzeczy w jej życiu. Skazana zaczyna odtwarzać swoją historię, począwszy od wspólnego milczenia z Przybranym Tatą Nr 1, przez flirtowanie w kinie w środy z Orange, aż po moment, kiedy pierwszy raz poczuła zapach główki swojego dziecka. Ale pod koniec historii Beth musi skonfrontować się z tą złą rzeczą, którą zrobiła?
Jaka prawda kryje się za zbrodnią, której się dopuściła? I czy każdy, nawet najbardziej zły człowiek, zasługuje na szansę, by się zmienić?
- Mam wypisać dobre rzeczy, które mnie w życiu spotkały?
- Tak.

- A co, jak? nie uda mi się nic wymyślić?
Jeżeli nigdy nie widzieliście smutnego uśmiechu, to powinniście zobaczyć uśmiech Eriki w tamtym momencie.

- Uda ci się.

(fragment)
Clare Fisher urodziła się w Londynie w 1987 roku. Ukończyła studia magisterskie z Creative and Life Writing w Goldsmiths College na Uniwersytecie Londyńskim i obecnie pracuje w księgarni w Leeds. Jest wnikliwą obserwatorką, a inspirację do powieści czerpie z długoletniego zainteresowania tematem wykluczenia społecznego i sposobu, w jaki dotyka ono wrażliwe kobiety. Wszystkie dobre rzeczy to jej pierwsza powieść.

Książka "Wszystkie dobre rzeczy" - Clare Fisher - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.44 zł. Zapraszamy na zakupy!