pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Wracam z niepamięci

Autor książki:

Anna Winner

Dane szczegółowe:
Wydawca: ASPRA-JR
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 516 s.
Wymiar: 135x195 mm
EAN: 9788375455922
ISBN: 978-83-7545-592-2
Data: 2015-06-01
Cena wydawcy: 49.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Kolejna, siódma już książka Anny Winner to "Wracam z niepamięci" - historia młodego Szweda, który w wyniku urazu traci pamięć. Pobity do nieprzytomności i ciężko chory zostaje przewieziony do klasztoru buddyjskiego w Laosie. Tam leczą jego ciało, ale pamięć mu nie wraca. Nie wie kim był ani jak znalazł się w klasztorze. Przywdziewa szaty klasztorne i przez lata żyje jako rezydent Vet Inte. Mnisi pomagają mu odzyskać pamięć za pomocą medytacji i seansów hipnotycznych. Następuje metamorfoza - w miarę odzyskiwania fragmentów wspomnień z niedowarzonego młokosa rodzi się mądry, dojrzały mężczyzna, który postanawia naprawić zło wyrządzone wielu ludziom.

Przesłaniem książki jest dobro, które czynione anonimowym ludziom wraca z nawiązką. Losy bohatera pokazane są na barwnym tle egzotycznych scenerii: szwedzkiej, greckiej, tajlandzkiej, laotańskiej, nawet chińskiej. Nie braknie też ciekawych szczegółów z życia w klasztorze buddyjskim, opisów obyczajów i wierzeń.

Ta ciekawa, mądra i wzruszająca pozycja zasługuje na polecenie jej jak najszerszej publiczności.

Książka "Wracam z niepamięci" - Anna Winner - oprawa miękka - Wydawnictwo ASPRA-JR. Książka posiada 516 stron i została wydana w 2015 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]