pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wonder Woman

Autor książki:

Leigh Bardugo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 140x220 mm
EAN: 9788366409408
ISBN: 978-83-66409-40-8
Data: 2019-12-02
29.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zostanie jedną z najsławniejszych bohaterek wszech czasów: WONDER WOMAN. Na razie jednak jest Dianą, księżniczką Amazonek, a jej walka dopiero się zaczyna…
Marzy o tym, żeby zaimponować swoim legendarnym siostrom-wojowniczkom, ale kiedy wreszcie nadarza się ku temu okazja, odrzuca swoją szansę na zdobycie chwały, łamie święte prawo Amazonek i ryzykując wygnanie, ratuje życie śmiertelniczce. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że Alia Keralis nie jest zwykłą dziewczyną. Może się jeszcze okazać, że swoim bohaterskim czynem Diana skazała cały świat na zagładę.

A Alia? Alia chciała tylko wymknąć się spod skrzydeł nadopiekuńczego brata i spędzić jeden semestr na morzu. Nie zdaje sobie sprawy, że ktoś na nią poluje. Kiedy na pokładzie jej statku wybucha bomba, Alia – ocalona od śmierci przez dziewczynę obdarzoną niezwykłą siłą – musi zmierzyć się z makabryczną prawdą: jako Zwiastunka Wojny, potomkini niesławnej Heleny Trojańskiej, ma zapoczątkować na świecie erę tragedii i krwawych rzezi.

Diana i Alia będą zmuszone stawić czoło całej armii wrogów – ludzkich i boskich; niektórzy będą chcieli przejąć władzę nad Zwiastunką Wojny, inni po prostu ją unicestwić. Jeżeli Diana z Alią chcą ocalić swoje światy, w tej wojnie będą musiały walczyć ramię w ramię.

Książka "Wonder Woman" - Leigh Bardugo - oprawa twarda - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.24 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.